بهداشت و درمان در کشور اتریش

یکی از موارد بسیار مهم برای افرادی که قصد مهاجرت به اتریش را دارند بهداشت و درمان در کشور اتریش است .  در این مقاله به بررسی بهداشت و درمان در کشور اتریش خواهیم پرداخت .

بیمه درمانی برای همه افراد در کشور اتریش اجباری است . بیمه درمانی افراد به کارفرمای آن ها و یا محل کار افراد وابسته است . هزینه بیمه هر فرد به صورت مستقیم و خودکار از حقوق فرد برداشته شده و به صندوق بیمه درمانی همراه با سهم کار فرما از بیمه پرداخت می شود .

در مقاله ای تحت عنوان ” تحصیل در اتریش” به طور مفصل درباره شرایط تحصیل در اتریش توضیح دادیم .

البته کارکنانی که درآمد آن ها از آستانه حداقل در کشور اتریش پایین تر باشد به صورت خودکار بیمه نمی شوند . این افراد در صورت تمایل باید خود برای دریافت بیمه اقدام نمایند . میزان سهم بیمه برای همه افراد کشور اتریش یکسان می باشد .

افرادی که بیمه درمانی دارند می توانند از خدمات درمانی پزشکانی که با بیمه قرارداد دارند استفاده نمایند . همچنین افرادی که دارای بیمه درمانی اتریش هستند می توانند از خدمات عمومی بیمارستان های کشور اتریش استفاده نمایند .  در صورتی که فردی بیمه درمانی را نداشته باشد باید تمام هزینه های درمانی اش را خودش تامین نماید .

بهداشت و درمان در کشور اتریش  – بیمه خصوصی در کشور اتریش

همچنین در کشور اتریش بیمه های خصوصی نیز ارائه می شوند و افراد می توانند از این بیمه های خصوصی نیز استفاده نمایند . بیمه خصوصی مواردی از قبیل انتخاب آزادانه دکتر ، انتخاب آزادانه اتاق با حمام و …. را پشتیبانی می کند . همچنین بیمه های خصوصی اتریش هزینه های اضافی افراد را برای دندان یا بهداشت با استفاده از درمان جایگزین پوشش خواهد داد . به علاوه بیمه های خصوصی از قبیل بیمه حوادث ، بیمه اتومبیل و … در کشور اتریش ارائه می شوند . شما می توانید اطلاعات کامل تر را با مراجعه به سایت اتحادیه بیمه اتریش به آدرس www.vvo.at کسب نمایید .

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره روش های مهاجرت به اتریش شرکت آتیه آفرینان ایرانیان توصیه می کند نگاهی به مقاله ” روش های مهاجرت به اتریش” بیاندازید.

شما می توانید با مراجعه به سایت آتیه آفرینان ایرانیان اطلاعات بیشتری در زمینه بهداشت و درمان در کشور اتریش کسب نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست