بهداشت و درمان در چک

در این بخش به بررسی وضعیت بهداشت و درمان در چک می پردازیم .

علاوه بر این مقاله ، مقاله های دیگری از قبیل تحصیل در چک در این سایت موجود می باشد .

بهداشت و درمان در چک – بیمارستان ها در کشور چک

در شهر پراگ کشور چک، خدمات درمانی بسیار خوبی ارائه می شود به طوری که اگر افراد به صورت اورژانسی به بیمارستان های شهر پراگ مراجعه نمایند بهترین خدمات درمانی برای فرد توسط کادر درمانی بیمارستان ارائه می شوئد . یکی از بهترین بیمارستان های شهر پراگ بیمارستان Na Homolce Hospital است . کلینیک Polyclinic at Národní  هم یکی از بهترین کلینیک های شهر پراگ است که کارکنان آن به زبان های اسپانیایی ، انگلیسی و فرانسه صحبت می کنند .

بهداشت و درمان در چک – آب آشامیدنی در چک

در کشور چک آب لوله کشی شهری قابل آشامیدن و بهداشتی می باشد . البته توصیه می شود که کودکان زیر 3 سال از آب لوله کشی استفاده نکنند و از آب هایی که در بطری ها در فروشگاه ها به فروش می رسد برای آشامیدن استفاده نمایند . همچنین افراد خارجی که می خواهند در کشور چک اقامت نمایند بهتر است که ابتدا به مدت یک یا دو هفته از  آب لوله کشی این کشور استفاده نکنند که بدن آن ها سازگاری فیزیولوژیکی در چک را پیدا نمایند .

در مقاله اقامت در چک ، اطلاعات کاملی در این زمینه برای شما فراهم کرده ایم .

بهداشت و درمان در چک  – نکات بهداشتی برای سفر به چک

  • طبق بررسی های انجام شده مشخص شده است که امکان ابتلا به بیماری های هپاتیتA ، انسفالیت ( تورم مغزی ) و تب تیفوئید برای افراد وجود دارد . بنابراین اگر می خواهید به کشور چک سفر نمایید بهتر است قبل از سفر خود واکسن چهارگانه را بزنید . مخصوصا اگر می خواهید کودکان خود را برای سفر به چک با خود ببرید حتما واکسن چهاگانه ( کزاز ،  دیفتری ، فلج اطفال و سرخرک ) را برای کودکان خود تزریق نمایید . همچنین شما باید در کشور چک نکات بهداشتی را برای جلوگیری از سایر بیماری ها رعایت نمایید ، زیرا امکان ابتلا به بیماری هپاتیت B  و ایدز در این کشور وجود دارد .
  • در طول مدت سفر خود در چک سعی کنید ترجیحاً از آب و مواد غذایی بسته بندی شده استفاده نمایید .
  • قبل از سفر خود به کشور چک بیمه درمانی این کشور را تهیه نمایید .

برای مهاجرت به چک روش های زیادی وجود دارد که در مقاله های قبلی ذکر شده است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست