انواع کالج های سوئیس

قبل از نام بردن کالج های سوئیس و کالج هایی که ایرانیان می توانند در آن ها تحصیل کنند شرایط کلی ورود به این کالج ها را شرح میدهیم و بعد از شرح دادن نحوه ورودبه کالج های سوئیس نام دو کالجی که میتوان در آن تحصیل کرد را به شما دوستان معرفی می کنیم .

انواع کالج های سوئیس – شرایط ورود به کالج های سوئیس

شرایط ورود به کالج های سوئیس و آمادگی برای ورود به دانشگاه های این کشورکاملا متفاوت بوده و داشتن نمرات قبولی در درس های انگلیسی و ریاضیات مهم می باشد .

در مقاله ” اقامت در سوئیس” به طور مفصل درباره شرایط اقامت در سوئیس اطلاعات کسب کنید .

انواع کالج های سوئیس – کالج های سوئیس برای تحصیل

  • کالج institute monte rosa

این کالج با سابقه ای ۱۴۰ ساله دوره هایی را در تابستان برگزار میکند این کالج شبانه روزی بوده و با ایجاد یک محیط آموزشی بسیار خوب و با کیفیت در امر آموزش بسیار توانا میباشد این کالج در سال ۱۹۶۴ بصورت مختلط در آمد و هدف این کالج این بود که کمک کند سطح یادگیری در دانش آموزان با ابزارهایی که در این محیط وجود دارد بالاتر برود و سطح فکری آنان ارتقا یابد .

تاریخ دوره های که در این کالج برگزار میشود بین ۲۱ ژوئن تا ۲۳ آگوست میباشد و مدت زمان اقامت حداقل دوهفته می باشد و ورود و خروج هر چهارشنبه امکان پذیر است و برنامه های در قالب برنامه زبان برگزار میشود که فرد باید یکی از زبان های فرانسه ، آلمانی یا انگلیسی را یاد بگیرد البته باید به این موضوع هم اشاره کرد که دانش آموزان باتوجه به سطحی که دارند در کلاس های مختلفی قرار میگیرند برنامه روزانه در این کالج به دو دسته تقسیم شده و به این صورت است که اغلب صبح ها مختص کلاس میباشد و ظهرها وقت استراحت وانجام فعالیت های ورزشی و از  های ورزشی میتوان به فوتبال ، والیبال ، تنیس ، آموزش تناسب اندام ، مینی گلف ، تیراندازی با کمان ، کشتی رانی ، بدمینتون و … اشاره کرد ؛ برنامه ها در این کالج و در فصل تابستان بگونه ایست که فرد را اماده برای ترم بعدی تحصیل می کند.

  • کالج leysin American school in Switzerland

این دبیرستان یا کالج یکی از معروف ترین کالج های سوئیس می باشد و با شرایطی که فراهم کرده باعث می شود دانش آموزان تجربیات فرهنگی و با ارزشی را تجربه کنند ، مجهز شدن این کالج به تکنولوژی های روز این شرایط را برای دانش آموزان فراهم کرده تا هرچه بهتر دوره های آموزشی را بگذرانند.

یکی از روش های مهاجرت به سوئیس از طریق تحصیل می باشد شما می توانید در مقالات دیگر به طور مفصل درباره راه های دیگر ” مهاجرت به سوئیس” اطلاعات کسب کنید .

انواع کالج های سوئیس

برنامه کلی دبیرستان leysin American school in Switzerland به این صورت است که همه دانش آموزانی که ازاین دبیرستان فارق التحصیل میشوند دیپلم بین المللی دریافت میکنند و این دیپلم توسط کمیسیون دانشکده های مدارس و کالج های معتبر و شورای مدارس بین المللی تایید شده است .

در مقاله ” ویزای تحصیل در سوئیس ” به طور مفصل درباره شرایط اخذ ویزای تحصیل در سوئیس اطلاعات کسب کنید .

برنامه های این دبیرستان از ساعت 7 تا 12 ارائه میشود و برای کسانی که احتیاج به یادگیری زبان انگلیسی  دارند کلاس های خصوصی زبان نیز تشکیل میشود این کالج تلاش می کند تا دانش آموزان را در پایه های زبان انگلیسی ، ریاضیات ، علوم ، علوم اجتماعی ، علوم انسانی و هنر را قوی کرده تا برای ورود به دانشگاه مشکلی نداشته باشند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست