انواع کالج های اتریش

در این بخش به معرفی چند کالج معتبر اتریش می پردازیم و یک کالج برای یادگیری زبان آلمانی را به شما دوستان معرفی می کنیم که افرادی که می خواهند این زبان را یاد بگیرند می توانند ازین کالج استفاده کرده و یا حتی بعد از آموزش اقامت دائم کشور اتریش را هم بگیرند و پس از معرفی دبیرستان های اتریش درمیانه مقاله برای افرادی که سن پایین تری دارند چند مدرسه معتبر از اتریش را معرفی می کنیم.

مدارس ارائه دهنده دوره متوسطه :

Allgemeinbildendehohere Schulen، Gymnasium

طول آموزش در این مدارس به مدت 4 سال می باشد و سن ورود و سن اتمام دوره 10 تا 14 سالگی است.

مدارس آموزش متوسطه تجاری و بازرگانی :

نام مدرسه ارائه دهنده این نوع آموزش :

Handelsakademie

طول دوره آموزشی در این مدرسه 5 سال می باشد و سن ورد به این دبیرستان 14 سالگی و سن اتمام دوره 19 سالگی می باشد و گواهینامه اعطائی این مدسه با نام ReifeprUFung / Matura شناخته می شود.

مدارس آموزش تکمیلی متوسطه :

مدارس ارائه دهنده این آموزش

Gymnasium ،Allgemein Bildende hohere Schulen

طول دوره آموزش در این مدارس 4 سال می باشد و سن ورود و پایان دوره تحصیلی 14 تا 18 سالگی میباشد

و گواهی نامه اعطایی این مدارس با نام  Reifeprufungmatura شناخته میشود

آموزش فنی و حرفه ای :

مدارس ارائه دهنده این آموزش در کشور اتریش

Berufbildende hohere Schulen

طول دوره تحصیلی در این مدرسه 5 سال بوده و سن ورود به این مدرسه 14 تا 19 سالگی می باشد و نام گواهینامه اعطایی از سوی این مدرسه با نام Reifeprufungmatura شناخته می شود .

همچنین اگر تمایل به داشتن اطلاعاتی در زمینه تحصیل در کشور اتریش دارید می توانید مقاله ” تحصیل در اتریش” را مطالعه نمایید.

انواع کالج های اتریش

انواع کالج های اتریش – مدارس دوره ابتدایی در کشور اتریش

مدارس ارائه دهنده این آموزش در کشور اتریش :

Sonderschule  Volksschule

طول دوره آموزش در مقطع ابتدایی 4 سال بوده و سن ورود و خروج از این مدارس 6 تا 10 سالگی میباشد

در این قسمت کالجی را به شما معرفی میکنیم که در این کالج آموزش به زبان آلمانی داده می شود و یکی از راه های گرفتن اقامت این کشور هم می باشد .

در مقاله ” مهاجرت به اتریش” به طور مفصل درباره شرایط مهاجرت به اتریش اطلاعات کسب کنید .

نام این کالج actilingua می باشد که واقع در کشور اتریش و در شهر وین می باشد این کالج یکی از کالج های پیشرفته زبان آلمانی بوده و این زبان را در همه سطوح از پایه تا سطح پیشرفته آموزش میدهد بیشتر معلمین این کالج افرادی هستند که زبان آلمانی زبان مادری آنان بوده و به لحاظ سطح علمی بسیار بالا هستند ، و به طور معمول افرادی که به این کالج میروند پس از پایان دوره آموزشی این کالج قادر خواهند بود زبان آلمانی را همانند زبان مادری خود صحبت کنند ، آموزش ها در این کالج بر اساس بالاترین استاندارد های اروپا بوده و آموزش ها بصورت کاملا پیشرفته می باشند.

البته در این کالج در کنار آموزش هایی که داده می شود برنامه های تفریحی متنوعی هم تدارک دیده شده و اگر در فصل تابستان باشد ورزش هایی مثل شنا ، قایقرانی ، فوتبال و والیبال هم به دسته ورزش ها اضافه میشود ، در هر فصلی در این کالج تفریحات مخصوص به آن فصل را برای دانش آموزان تدارک میبینند تا در کنار آموزشی که میبینند بتوانند ازین تفریحات هم استفاده بکنند.

اغلب دوره هایی که در کالج actilingua ارائه میشود به صورت چند دسته می باشد به این صورت که دانش آموزان میتوانند این آموزش ها را در قالب استاندارد ، فشرده ، یا فوق فشرده ببینند و این امکان برای افراد وجود دارد که درخواست کلاس های خصوصی را بدهند ولی خب طبیعی است که هزینه این نوع آموزش ها با آموزش های همگانی تفاوت داشته و بالاتر می باشد.

برای اقامت و تابعیت در اتریش روش های متفاوتی وجود دارد شرکت آتیه آفرینان به شما توصیه می کند برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله ” اقامت در اتریش” را مطالعه فرمایید .

به لحاظ موقعیت مکانی این کالج در موقعیتی قرار گرفته که فاصله این کالج تا مرکز شهر وین با وسیله ها نقلیه عمومی 15 دقیقه فاصله دارد ، دوره ها در این کالج بصورت استاندارد 25 جلسه در هفته می باشد و یک دوره تحصیلی حدودا 1 الی 11 هفته می باشد ، در دوره های فشرده تعداد این جلسات به 35 جلسه در هفته میرسد و مدت زمان این  اموزش ها 1 الی 11 هفته است.

گروه آتیه آفرینان ایرانیان – مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست