اقامت پس از تحصیل در اتریش

برای دریافت اقامت پس از تحصیل در اتریش روش هایی وجود دارد که در این مقاله بررسی می شوند .

شما می توانید پس از مطالعه این مقاله ، مقاله تحصیل در اتریش را مطالعه نمایید .

  • اقامت پس از تحصیل در اتریش از طریق ازدواج

یکی از راه های دریافت اقامت پس از تحصیل در اتریش ازدواج است . در این روش اگر فرد با یک تبعه ی کشور اتریش ازدواج کند البته در صورتی که فرد  به زبان آلمانی مسلط باشد و مراحل ازدواج فرد با همسرش به صورت کاملاً قانونی طی شده باشد ، پس از گذشت 3 تا 5 سال از ازدواج او و اقامتش در اتریش می تواند برای دریافت تابعیت کشور اتریش اقدام کند .

  • اقامت پس از تحصیل در اتریش از طریق کار

افرادی که در کشور اتریش مشغول تحصیل هستند اجازه کار به صورت محدود در این کشور را دارند . افرادی که در مقطع لیسانس مشغول تحصیل هستند در کشور اتریش در هفته بین 10 تا 20 ساعت ، افرادی که مقطع فوق لیسانس هستند در هفته بین 20 تا 30 و افرادی که در مقطع دکتری هستند بین 30 تا 40 ساعت در هفته می توانند به صورت قانونی کار کنند . افرادی که فارغ التحصیل می شوند می توانند در یک دوه بین 6 ماه تا 1 سال در کشور اتریش دنبال کار مورد نظر خود بگردند هنگامی که فرد کار مورد نظر خود را پیدا کند کارت قرمز سفید قرمز دریافت می کند . فرد با در اختیار داشتن کارت قرمز سفید قرمز می توانند به مدت یک سال در کشور اتریش کار کنند . پس از گذشت یک سال فرد می تواند کارت خود را به مدت 2 سال تمدید کند . پس از گذشت این دو سال امکان تمدید کارت برای 2 سال دیگر نیز وجود دارد . پس از 5 سال اقامت فرد در اتریش و کار کردن در این کشور فرد می تواند اقامت دائم کشور اتریش را دریافت کند .

تحصیل در اتریش یکی از روش های مهاجرت به اتریش می باشد .

  • اقامت پس از تحصیل در اتریش از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت

برای سرمایه گذاری فرد باید 3میلیون یورو در حساب خود در کشور اتریش داشته باشد . اگر فرد در پروسه ی سرمایه گذاری به نتیجه ی دلخواه نرسد می تواند به غیر از هزینه های مصرف شده باقی سرمایه ی خود را برداشت کند . اما در صورتی که سرمایه گذاری فرد با موفقیت باشد فرد می تواند پس از گذشت 3 تا 5 سال تابعیت کشور اتریش را دریافت کند .

برای این که فرد بتواند در کشور اتریش ثبت شرکت انجام دهد باید حداقل مبلغ 30 تا 35 هزار یورو در حساب خود داشته باشد پس از تعیین کردن طرح اقتصادی شرکت و تایید آن فرد اجازه ی راه اندازی طرح خود در شرکت را دریافت می کند و می تواند به فعالیت خود ادامه دهد پس از گذشت 3 تا 5 سال در صورت موفقیت شرکت فرد ، می تواند تابعیت کشور اتریش را دریافت کند .

برای اقامت اتریش روش های زیادی وجود دارد که در مقاله اقامت اتریش ارائه شده است .

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه اقامت پس از تحصیل در اتریش به سایت آتیه آفرینان ایرانیان مراجعه نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست