اقامت موقت چک

برای دریافت اقامت موقت چک روش های گوناگونی وجود دارد که در ادامه بررسی می شوند .

اقات موقت چک – دریافت اقامت موقت چک  از طریق کار

یکی از روش های اقامت موقت در کشور چک ، مشغول شدن به کار در کشور چک می باشد . برای دریافت ویزای کار کشور چک شما باید ابتدا باید از یک کارفرما در کشور چک پیشنهاد شغلی دریافت نمایید . بنابراین کارفرمای چکی باید ابتدا به دولت کشور چک ثابت نماید که نیروی مورد نیاز خود را در کشور چک پیدا نکرده است و به همین دلیل می خواهد نیروی خارجی استخدام نماید . در این صورت کارفرما با تایید دولت چک می تواند برای یک فرد خارجی که شرایط کاری لازم را داشته باشد دعوتنامه شغلی ارسال نماید . افرادی که به مدت 3 تا 5 سال در کشور چک مشغول کار باشند می توانند پس از این مدت اقامت موقت خود را به اقامت دائم تبدیل نمایند .

اقامت موقت چک – دریافت اقامت موقت چک از طریق تحصیل

تحصیل در کشور چک یکی از روش ها برای اقامت موقت در کشور چک می باشد . برای تحصیل در کشور چک شما باید از یکی دانشگاه های کشور چک پذیرش تحصیلی دریافت نمایید . پس از دریافت پذیرش از دانشگاه مورد نظر خود در کشور چک می توانید برای دریافت ویزای تحصیلی چک اقدام نمایید . با استفاده از ویزای تحصیلی شما می توانید در طول مدت تحصیل خود در کشور چک اقامت نمایید .

اقامت موقت چک – اخذ اقامت موقت چک از طریق ثبت شرکت

افرادی که بتوانند به صورت رسمی در کشور چک یک شرکت ثبت نمایند می توانند به به صورت موقت در کشور چک اقامت داشته باشند و پس از گذشت چند سال ( معمولاً 5 سال ) در صورتی که شرکت برای کشور چک سود دهی داشته باشد فرد می تواند اقامت موقت خود را به اقامت دائم تبدیل نماید .

اقامت موقت چک – اخذ اقامت موقت چک از طریق سرمایه گذاری

افرادی که از توانایی مالی کافی برخوردارند می توانند با سرمایه گذاری در کشور چک به صورت موقت در کشور چک اقامت داشته باشند . پس از گذشت چند سال از سرمایه گذاری در چک درصورت موفقیت سرمایه گذاری ، سرمایه گذار می تواند اقامت خود را به اقامت دائم تبدیل نماید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست