اقامت موقت اسلواکی

در این بخش به شرح توضیحاتی درباره روش های دریافت اقامت موقت اسلواکی خواهیم پرداخت .

اقامت موقت اسلواکی اقامت در اسلواکی از طریق کار

می توان گفت سخت ترین روش برای دریافت اقامت موقت اسلواکی دریافت ویزای کاری اسلواکی است . زیرا کارفرما باید ابتدا آگهی مبنی بر استخدام در شغل مورد نظر را به مدت 3 ماه در کشور اسلواکی انتشار دهد . اگر در طول این 3 ما شخصی برای شغل مورد نظر داوطلب نشد کار فرما باید به مدت 3 ماه آگهی خود را در کشور های عضور اتحادیه اروپا انتشار دهد . اگر در  طول مدت این 3 ماه کسی برای شغل مورد نظر داوطلب نشد کارفرما اجازه دارد که آگهی خود را در کشور های دیگر انتشار دهد . در این صورت فردی که شرایط لازم را دارد می تواند برای شغل مورد نظر داوطلب شود و در صورت تایید کارفرما اقدام به دریافت ویزای کاری کشور اسلواکی نماید و با ویزای کاری در کشور اسلواکی اقامت نماید .

همچنین اگر تمایل به داشتن اطلاعاتی در زمینه تحصیل در کشور اسلواکی دارید می توانید مقاله ” تحصیل در اسلواکی” را مطالعه نمایید.

اقامت موقت اسلواکی اقامت در اسلواکی از طریق تحصیل

داوطلبان می توانند با تحصیل در کشور اسلواکی اقامت موقت اسلواکی را دریافت نمایند . داوطلبانی که موفق به دریافت پذیرش از دانشگاه های کشور اسلواکی شوند می توانند برای دریافت ویزای تحصیلی اسلواکی اقدام نمایند . با ویزای تحصیلی اسلواکی دانشجویان اجازه دارند در طول مدت تحصیل خود در اسلواکی اقامت نمایند .

اقامت موقت اسلواکی اقامت در اسلواکی از طریق ثبت شرکت

افراد می توانند با حداقل سرمایه 20000 یورو در کشور اسلواکی ثبت شرکت نمایند . فرد می تواند پس از گذشت مدت اعتبار کارت اقامت اسلواکی که معمولاً بین 16 تا 18 ماه است درصورتی که مالیات شرکت را  پرداخت کرده باشد و حداقل 16000یورو از طریق شرکت سود کرده باشد اقامت خود را در اسلواکی تمدید نماید .  پس از گذشت 5 سال از ثبت شرکت در اسلواکی فرد می تواند اقامت دائم اسلواکی را دریافت نماید .

در مقاله ” اقامت در اسلواکی” به طور مفصل درباره شرایط اقامت و تابعیت اسلواکی اطلاعات کسب کنید .

اقامت موقت اسلواکی مدارک لازم جهت دریافت ویزای اسلواکی

مدارک لازم جهت دریافت ویزای اسلواکی عبارتند از :

  • کارت ملی متقاضی
  • شناسنامه متقاضی
  • دوقطعه عکس رنگی
  • پاسپورت معتبر
  • رزرو هتل یا خوابگاه
  • تکمیل فرم درخواست دریافت ویزای اسلواکی
  • دعوتنامه
  • بلیط هواپیما

البته ممکن است سفارت اسلواکی مدارک دیگری هم از شما درخواست نماید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست