اقامت موقت اتریش

برای دریافت اقامت موقت اتریش روش های متنوعی مانند تحصیل ، کار ، سرمایه گذاری و … وجود دارد . بنابراین در این مقاله به معرفی روش های دریافت اقامت موقت اتریش می پردازیم .

اقامت موقت اتریش اقامت در اتریش از طریق تحصیل

افرادی که قصد دارند در کشور اتریش مشغول تحصیل شوند می توانند با مراجعه به سایت دانشگاه مورد نظر خود در اتریش از شرایط دانشگاه مورد نظر اطلاع یابند و مدارک مورد نیاز به همراه درخواست پذیرش تحصیلی را برای دانشگاه مورد نظر خود ارسال نمایند . در صورت پذیرش از دانشگاه مورد نظر می توانند برای دریافت ویزای تحصیلی اتریش و اقاامت در اتریش اقدام نمایند . هزینه تحصیل در اتریش با توجه به نوع رشته تحصیلی و دانشگاه و مقطع تحصیلی متفاوت است اما به طور متوسط هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در اتریش تقریباً در هر ترم 750 یورو می شود و هزینه تحصیل در مقطع دکتری  در هر سال بین 1300 تا 1600 یورو می شود .

اقامت موقت اتریش اقامت در اتریش از طریق سرمایه گذاری

برای سرمایه گذاری در کشور اتریش روش های گوناگونی از قبیل خرید ملک ، ثبت شرکت و کارآفرینی وجود دارد . در صورتی که فردی توانایی مالی کافی و دانش لازم را داشته باشد می تواند با سرمایه گذاری در اتریش اقامت موقت این کشور را دریافت نماید .

اقامت موقت اتریش اقامت در اتریش از طریق کار

روش دیگر برای اقامت در اتریش ، مشغول شدن به کار در کشور اتریش می باشد . برای دریافت ویزای کاری کشور اتریش شما باید از یک کارفرمای اتریشی پیشنهاد شغلی دریافت نمایید که این بسیار  سخت و تقریباً غیر ممکن می باشد . اما می توانید ویزای جستجوی کار در اتریش بگیرید و به مدت 6 ماه در کشور اتریش به دنبال کار مورد نظر خود بگردید . در صورتی که بتوانید شغل مورد خود را در اتریش پیدا کنید و مشغول به کار شوید می توانید ویزای خود را به مدت 1 سال تمدید نمایید و پس از گذشت اعتبار آن 1 سال دیگر نیز ویزای خود را تمدید نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست