اعلام پژوهانه تحصیلی بنیاد بورس اتریش

اعلام پژوهانه تحصیلی بنیاد بورس اتریش – تحصیل در اتریش

اتریش یکی از مقرون به صرفه ترین کشورهای اروپایی جهت ادامه تحصیل دانشجویان خارجی میباشد. اتریش با داشتن دانشگاه های شناخته شده، با اعتبار جهانی، مورد توجه دانشجویان زیادی قرار گرفته است. تحصیل در دانشگاه های اتریش تقریبا رایگان است و دانشجویان هر ترم مبلغ 750 یورو بابت ثبت نام به دانشگاه میپردازند. هزینه های زندگی در اتریش نسبت به کشورهای انگلیسی زبان پایین تر است. دانشجویان حین تحصیل به صورت نیمه وقت اجازه کار دارند و با درآمد حاصل از آن میتوانند نصف هزینه های زندگیشان را تامین کنند. نکته مثبت دیگر در خصوص تحصیل در اتریش این موضوع است که رشته های متنوعی در دانشگاه های اتریش ارائه میگردد و ارائه مدرک زبان آلمانی الزامی نیست، دانشجو میتواند در کالج های زبان آلمانی شرکت نماید سپس وارد مقطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد شود.

اعلام پژوهانه تحصیلی بنیاد بورس اتریش – شرایط تحصیل در اتریش

تحصیل در دانشگاه های اتریش برای دانشجویان خارجی، شرایط بخصوصی دارد که قصد داریم در این بخش با کلیات شرایط تحصیل در اتریش و پذیرش از دانشگاه های اتریش آشنا شویم.
شرایط تحصیل در مقطع کارشناسی اتریش
دانشجویان بایستی پس از اخذ دیپلم دوازده ساله ایران در کنکور سراسری شرکت نمایند و در یکی از دانشگاه های سراسری ایران در مقطع کارشناسی اشتغال به تحصیل داشته باشند تا بتوانند نسبت به اخذ پذیرش کارشناسی از اتریش اقدام نمایند.
شرایط تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد اتریش
دانشجویان پس از اخذ مدرک کارشناسی از دانشگاه های سراسری ایران یا داشتن اشتغال به تحصیل در دانشگاه های سراسری ایران در مقطع کارشناسی ارشد میتوانند نسبت به اخذ پذیرش کارشناسی از اتریش اقدام نمایند.
شرایط تحصیل در مقطع دکترا اتریش
دانشجویان پس از اخذ مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه های سراسری ایران یا داشتن اشتغال به تحصیل در دانشگاه های سراسری ایران در مقطع دکترا میتوانند نسبت به اخذ پذیرش دکترا از اتریش اقدام نمایند.

اعلام پژوهانه تحصیلی بنیاد بورس اتریش

اعلام پژوهانه تحصیلی بنیاد بورس اتریش – شرایط اخذ بورسیه تحصیلی اتریش

هر ساله دانشگاه های اتریش، بورسیه های مختلفی برای دانشجویان در نظر میگیرد که اخذ این بورسیه ها رقابتی است و دانشجویانی که رزومه تحصیلی خوبی داشته باشند میتوانند نسبت به اخذ بورسیه تحصیلی اقدام نمایند.  بورسیه هایی که توسط بنیادهای بورسیه در اتریش ارائه میشود، قسمتی یا تمام هزینه زندگی دانشجویان را پوشش میدهد. در ادامه قصد داریم تا با یکی از این بورسیه های تحصیلی که متعلق به بنیاد بورس اتریش است بیشتر آشنا شویم.

زمینه علمی: علوم طبیعی، علوم فنی، علوم پزشکی و سلامت، علوم کشاورزی، علوم انسانی، هنر
سطح تحصیلی بورس: تکمیل پایان نامه لیسانس، فوق لیسانس و دکترا
محل تحصیل: اتریش
کشورهای مودد پذیرش: همه
میزان پوشش بورس:
– کمکه هزینه ماهانه زندگی: 1050 یورو
– بیمه درمان و حوادث
– استفاده از خوابگاه دانشجویی یا کمک هزینه اسکان
– کمک هزینه سفر
مدت زمان پوشش بورس: 1 تا 4 ماه
ثبت نام از طریق سیستم آنلاین: https://www.scholarships.at/out/default.aspx?TemplateGroupID=5&PageMode=3&GrainEntryID=1864&HZGID=2005&LangID=2

اطلاعات بیشتر: https://www.scholarships.at/default.aspx

گروه آتیه آفرینان ایرانیان – مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا
شماره تماس 02172207

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست