اعلام بورس تحصیلی دانشگاه گوته آلمان

اعلام بورس تحصیلی دانشگاه گوته آلمان – تحصیل در آلمان

تحصیل در آلمان، آرزوی بسیاری از دانشجویان خارجیست و علت آن مزایای بسیاری است که تحصیل در دانشگاه های آلمان، برای دانشجویان خارجی به همراه دارد. آلمان جزو معدود کشورهایی است که تحصیل در دانشگاه های دولتی آن همچنان رایگان است و دانشجویان هر ترم مبلغ کمی در حدود 200 الی 500 یورو بابت ثبت نام به دانشگاه میپردازند. نکته مثبت دیگری که قابل توجه است شرایط بسیار عالی کاری برای دانشجویان است که میتوانند در حین تحصیل، به صورت نیمه وقت و بعد از اتمام تحصیل، به صوت تمام وقت مشغول به کار شوند. کشور آلمان قطب صنعتی اروپا است زیرا بسیاری از کارخانه ها و کمپانی های شناخته شده در این کشور واقع شده اند و دانشجویان برای کاریابی دچار مشکل نخواهند بود.

 

اعلام بورس تحصیلی دانشگاه گوته آلمان 2017

اعلام بورس تحصیلی دانشگاه گوته آلمان – آشنایی با دانشگاه گوته آلمان

دانشگاه یوهان ولفگانگ گوته که با نام دانشگاه گوته فرانکفورت به شهرت رسیده است در سال 1914 میلادی به عنوان دانشگاه شهروندان تاسیس شد و توسط شهروندان ثروتمند و فعال لیبرال فرانکفورت تامین میشد. در سال 1932 میلادی به افتخار یکی از مشهورترین شاعر، نویسنده، فیلسوف آن زمان، یوهان ولفگانگ گوته تغییر نام یافت. بیش از 46000 دانشجو در مقاطع مختلف تحصیلی در آن مشغول به تحصیل اند.
دانشگاه گوته فرانکفورت جزو دانشگاه های دولتی آلمان است که تحصیل در آن رایگان میباشد و دانشجویان هر ترم مبلغی در حدود 370 یورو بابت ثبت نام به دانشگاه میپردازند.
هزینه زندگی در شهر فرانکفورت بستگی به سبک زندگی دانشجویان دارد، طبق تجربه دانشجویان در سال های قبل، یک نفر دانشجو بایستی ماهیانه 800 الی 1000 یورو بابت هزینه های زندگی در نظر بگیرد و بهتر است که دانشجویان هزینه زندگی برای یکسال را همراه خود داشته باشند تا مشکلی برایشان به وجود نیاید. خوشبختانه دانشجویان حین تحصیل در دانشگاه گوته فرانکفورت اجازه کار دانشجویی به صورت نیمه وقت دارند که با درآمد حاصل از آن میتوانند هزینه های زندگیشان را پوشش دهند، البته باید به این نکته توجه کنید که برای پیدا کردن شغل در آلمان، تسلط به زبان آلمانی بسیار تاثیرگذار است.

اعلام بورس تحصیلی دانشگاه گوته آلمان – اخذ بورسیه تحصیلی از دانشگاه های آلمان

همانطور که گفتیم تحصیل در دانشگاه های دولتی آلمان رایگان است و تنها پرداخت هزینه های زندگی به عهده دانشجویان است اما در خیلی از مواقع دانشگاه های آلمان بورسیه های تحصیلی نیز برای دانشجویان در نظر میگیرند تا کمکی برای پوشش هزینه های روزمره آن ها باشد، البته اخذ این بورسیه ها بسیار رقابتی است و روزمه تحصیلی دانشجو مثل نمرات دانشگاهی وی بسیار تاثیرگذار است. در ادامه قصد داریم با بورس تحصیلی دانشگاه گوته آلمان آشنا شویم.

اعلام بورس تحصیلی دانشگاه گوته آلمان – بورس تحصیلی دانشگاه گوته آلمان

رشته ها: رشته های تحصیلی مختلف ارائه شده توسط دانشگاه گوته ( تحصیل در آلمان )
مقطع: فوق لیسانس ( تحصیل کارشناسی ارشد در آلمان )
اهدا کننده بورس: بنیاد «Johanna-Quandt» فرانکفورت ( بورسیه تحصیلی آلمان )
محل تحصیل: آلمان
کشورهای مورد پذیرش: همه
موارد پوشش بورس:
– کمک هزینه زندگی: ماهانه 1000 یورو
– دسترسی به سمینارهای مربوط به مهارت های شغلی و حرفه ای دانشگاه
– پشتیبانی شغلی توسط اداره پشتیبان تحقیقاتی دانشگاه
مدت زمان پوشش بورس: مدت زمان معمول دوره فوق لیسانس (دو سال)

گروه آتیه آفرینان ایرانیان – مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا
شماره تماس 02172207

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست