اعزام دانشجو به چک (Czech Republic)

اعزام دانشجو به چک – آشنایی با چک

کشور جمهوری چک در اروپای مرکزی قرار دارد و در سال 1993 میلادی از تقسیم کشور چکسلواکی به وجود آمد. جمهوری چک با کشورهای لهستان ، اسلواکی ، اتریش و آلمان همسایه است. پایتخت چک شهر زیبای پراگ ، زبان مردمانش چکی و واحد پولشان کرونا میباشد. شهرهای پراگ ، برنو ، پلزن ، استراوا و لیبه رتس جزو شهرهای مهم چک میباشند. کشور چک با توجه به موقعیت جغرافیایی اش در قلب اروپا ، تابستان های نسبتا خنک و زمستان های سرد و پر بارش دارد.

اعزام دانشجو به چک – تحصیل در چک

کشور جمهوری چک با داشتن دانشگاه های ممتاز و سطح بالای آموزش ، مورد توجه علاقه مندان تحصیل در اروپا قرار گرفته است و همچنین با داشتن دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم و وزارت بهداشت یکی از گزینه های مناسب برای دانشجویان ایرانی جهت ادامه تحصیل در اروپا است. زبان تحصیل دانشگاه های چک ، انگلیسی و چکی میباشد که تحصیل به زبان چکی رایگان است. تحصیل در چک مزایای بسیاری برای دانشجویان بین المللی دارد که از مهمترین آنها میتوان به موارد زیر اشاره کرد:
-امنیت بالای اجتماعی
-هزینه های پایین زندگی در چک
-چک یکی از اعضای منطقه شنگن میباشد.
-رنکینگ بالای دانشگاه های چک
-امکان تحصیل به زبان انگلیسی
-الزامی نبودن ارائه مدرک زبان
-امکان کار همزمان با تحصیل

اعزام دانشجو به چک – تحصیل رشته های گروه پزشکی در چک

کشور چک با داشتن دانشگاه های ممتاز در رشته های پزشکی ، دندان پزشکی و داروسازی ، یکی از کشورهای محبوب دانشجویان خارجی برای ادامه تحصیل است که دانشجویان علاقه مند به تحصیل در رشته های پزشکی ، دندان پزشکی و داروسازی میتوانند در کشور چک به زبان انگلیسی ادامه تحصیل دهند ، همچنین هزینه های تحصیل در کشور چک نسبت به کشورهای امریکا ، کانادا و استرالیا بسیار ارزانتر بوده و شرایط پذیرش آسانتری برای دانشجویان فراهم کرده است.
تحصیل پزشکی در چک
دوره پزشکی عمومی در چک 6 سال زمان میبرد ، دانشجویان میتوانند با گذراندن دوره پریمدیکال در آزمون ورودی پزشکی چک شرکت نمایند و امکان تحصیل به زبان انگلیسی و چکی برایشان وجود دارد. هزینه تحصیل به زبان چکی رایگان است و به زبان انگلیسی سالیانه 11000 الی 15000 دلار میباشد.
تحصیل دندان پزشکی در چک
دوره دندان پزشکی در چک 5 سال میباشد که دانشجویان بایستی یک سال دوره پریمدیکال بگذرانند و سپس در آزمون ورودی دانشگاه شرکت نمایند. تحصیل دندان پزشکی در چک به زبان چکی رایگان است و به زبان انگلیسی سالیانه 12000 الی 15000 دلار شهریه دارد.
تحصیل داروسازی در چک
دوره داروسازی در چک 5 ساله است که دانشجویان علاقه مند به تحصیل داروسازی میتوانند با ارائه نمره زبان آیلتس 5 ، بدون نیاز به گذراندن دوره کالج وارد دانشگاه شوند. کشور چک ارزانترین و معتبرترین کشور اروپایی برای تحصیل رشته داروسازی میباشد و هزینه تحصیل رشته داروسازی در چک به زبان انگلیسی سالیانه 8400 دلار میباشد.

اعزام دانشجو به چک – خدمات آتیه آفرینان ایرانیان در چک

موسسه آتیه آفرینان ایرانیان برای دانشجویانی که علاقه مند به تحصیل در چک هستند ، خدمات متنوعی ارائه میدهد:
-پذیرش تحصیلی از کالج ها و دانشگاه های ممتاز چک
-اخذ ویزای تحصیلی چک
-رزرو خوابگاه برای دانشجو
-بررسی مدارک تحصیلی دانشجو
-و…
اگر شما هم علاقه مند به تحصیل در دانشگاه های چک هستید برای بررسی شرایط خود میتوانید با مشاورین گروه آتیه آفرینان مشورت کنید.

گروه آتیه آفرینان ایرانیان – مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا
شماره تماس 02172207

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست