اعزام دانشجو به سوئیس (Switzerland)

اعزام دانشجو به سوئیس – آشنایی با سوئیس

سوئیس در غرب اروپا واقع شده است و با کشورهای آلمان ، اتریش ، لیختنشتاین ، ایتالیا و فرانسه دارای مرز خاکی میباشد. شهر برن ، پایتخت سوئیس و شهر زوریخ بزرگترین شهر سویس است و همچنین شهرهای ژنو و زوریخ جزو شهرهای مهم سوئیس میباشند. کشور سویس چهار زبانه میباشد که مردمانش به زبان های آلمانی ، فرانسوی ، ایتالیایی و رومانش صحبت میکنند و واحد پولشان فرانک سوئیس است. سوئیس جزو ثروتمندترین کشورهای جهان میباشد که بخش بانکداری آن مهمترین بخش اقتصادی سوئیس به حساب می آید.

اعزام دانشجو به سوئیس – تحصیل در سوئیس

کشور سوئیس با داشتن دانشگاه های ممتاز که سطح علمی بالایی دارند ، یکی از انتخاب های اصلی دانشجویان بین المللی است که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های اروپایی را دارند و انتخاب دانشگاه های

سوئیس برای ادامه تحصیل ، دلایل متعددی دارد که از مهمترین آن دلایل میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
-امنیت بالای اجتماعی کشور سوئیس
-داشتن دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم
-امکان کار دانشجویی حین تحصیل در کشور سوئیس
-رفاه اجتماعی خوب کشور سوئیس
-امکان تحصیل به زبان انگلیسی در مقطع دکترا

اعزام دانشجو به سوئیس – مقاطع تحصیلی سوئیس

دوره کارشناسی در سوئیس
دوره کارشناسی در سوئیس 4 سال زمان میبرد که دانشجویان بایستی دیپلم 12 ساله خود را داشته باشند. زبان تحصیل لیسانس در سوئیس آلمانی یا فرانسوی میباشد که دانشجو باید برای اقدام مدرک زبان خود را نسبت به زبان تحصیل ارائه دهد. دانشگاه های سوئیس در مقطع لیسانس آزمون ورودی دارند و به صورت رقابتی میباشد.
دوره کارشناسی ارشد در سوئیس
دوره کارشناسی ارشد در سوئیس 2 سال میباشد که دانشجویان با داشتن مدرک لیسانس خود میتوانند برای کارشناسی ارشد در سوئیس درخواست دهند. زبان تحصیل در مقطع فوق لیسانس سوئیس نسبت به رشته و دانشگاه انتخابی متفاوت است و به زبان های انگلیسی ، آلمانی یا فرانسوی تدریس انجام میشود. دانشجویان بعد از مشخص شدن رشته و دانشگاهشان بایستی نسبت به گرفتن نمره زبان مورد نظر اقدام نمایند.
دوره دکترا در سوئیس
دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در مقطع دکترا در سوئیس را دارند باید به این نکته توجه کنند پذیرش دکترا از کشور سوئیس بسیار رقابتی میباشد و در روند پذیرش ، رزومه تحصیلی شما بسیار تاثیر گذار است. دانشجویان برای اقدام باید مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را از یکی از دانشگاه های معتبر کسب کرده باشند و بتوانند مدرک زبان انگلیسی حداقل آیلتس 6.5 آکادمیک ارائه دهند.

اعزام دانشجو به سوئیس – خدمات آتیه آفرینان در سوئیس

دانشجویان عزیزی که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های سوئیس در مقاطع لیسانس در سوئیس ، فوق لیسانس در سوئیس و دکترا در سوئیس را دارند میتوانند با مراجعه به موسسه آتیه آفرینان ایرانیان نسبت به بررسی شرایط خود اقدام نمایند. گروه آتیه آفرینان ایرانیان با داشتن تیم اجرایی قوی در زمینه اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های سوئیس و اخذ ویزای تحصیلی سوئیس ، با بررسی مدارک وشرایط تحصیلی شما پروسه مهاجرت تحصیلی را برای شما آسان مینماید.

گروه آتیه آفرینان ایرانیان – مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا
شماره تماس 02172207

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست