اعزام دانشجو به اسلواکی (Slovakia)

اعزام دانشجو به اسلواکی – آشنایی با اسلواکی

کشور اسلواکی در اروپای مرکزی واقع شده است و از اعضای منطقه شنگن میباشد که با کشورهای جمهوری چک ، اتریش ، لهستان ، اوکراین و مجارستان همسایه میباشد. در سال 1993 میلادی از تقسیم کشور چکسلواکی کشورهای چک و اسلواکی به وجود آمدند. پایتخت اسلواکی ، شهر براتسیلاوا ، زبان رسمی مردمانش ، اسلواکی و واحد پولشان یورو میباشد. بیشتر مناطق اسلواکی ، کوهستانی میباشد که باعث ایجاد زمستان های سرد و تابستان های نسبتا خنک شده است.
کشور اسلواکی دارای منابع طبیعی از جمله آهن ، مس ، زغال سنگ و مقدار کمی نفت میباشد. اقتصاد اسلواکی وابسته به به صادرات وسایل الکترونیکی و خودرو است.

اعزام دانشجو به اسلواکی – تحصیل در اسلواکی

تحصیل در دانشگاه های اسلواکی به زبان انگلیسی و اسلواکی امکان پذیر میباشد که تحصیل به زبان اسلواکی رایگان و تحصیل به زبان انگلیسی شامل شهریه است. با توجه به مناسب بودن هزینه های تحصیل و زندگی در اسلواکی نسبت به کشورهای کانادا و استرالیا یکی از گزینه های مناسب برای ادامه تحصیل دانشجویان میباشد. تعدادی از دانشگاه های اسلواکی مورد تایید وزارت علوم و وزارت بهداشت ایران میباشد و باعث شده دانشجویان ایرانی علاقه مند به ادامه تحصیل در دانشگاه های اسلواکی به خصوص در رشته های پزشکی شوند.

اعزام دانشجو به اسلواکی – تحصیل رشته های گروه پزشکی در اسلواکی

تحصیل پزشکی در اسلواکی
دوره پزشکی عمومی در اسلواکی 6 ساله میباشد که امکان تحصیل به زبان انگلیسی برای دانشجویان وجود دارد و برای ورود به دانشگاه بایستی در آزمون ورودی دانشگاه شرکت نمایند. هزینه تحصیل پزشکی در اسلواکی سالیانه حدودا 10000 یورو میباشد و دانشجویان بعد از اخذ مدرک پزشکی عمومی از کشور اسلواکی میتوانند در کشورهای اتحادیه اروپا مشغول به کار شوند.
تحصیل دندان پزشکی در اسلواکی
تحصیل دندان پزشکی در اسلواکی 6 سال زمان میبرد و دانشجویان بین الملل میتوانند با شرکت در آزمون ورودی دانشگاه و کسب نمره قبولی ، در رشته دندان پزشکی مشغول به تحصیل شوند. هزینه تحصیل رشته دندان پزشکی در اسلواکی سالیانه 10000 الی 12000 یورو میباشد.
تحصیل داروسازی در اسلواکی
دوره داروسازی در اسلواکی حدودا 5 سال زمان میبرد که امکان تحصیل به زبان انگلیسی برای دانشجویان وجود دارد و دانشجویان با شرکت در آزمون ورودی دانشگاه و کسب نمره قبولی میتوانند در رشته داروسازی مشغول به تحصیل شوند. هزینه تحصیل داروسازی در اسلواکی حدودا 8000 یورو در سال میباشد.

اعزام دانشجو به اسلواکی – خدمات آتیه آفرینان ایرانیان در اسلواکی

اگر شما قصد تحصیل در دانشگاه های کشور اسلواکی و تجربه زندگی در یک کشور اروپایی را دارید ، گروه آتیه آفرینان ایرانیان با داشتن پرونده های موفق در زمینه اخذ پذیرش از دانشگاه های اسلواکی ، میتواند پروسه مهاجرت را برای شما آسان نماید. گروه آتیه آفرینان در خصوص اعزام دانشجو به اسلواکی خدمات متنوعی ارائه میدهد که مهمترین آن ها عبارتند از:
-بررسی مدارک تحصیلی دانشجو
-توضیح درباره شرایط زندگی در اسلواکی برای دانشجویان
-آشنا نمودن دانشجو با سیستم آموزش اسلواکی
-اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های اسلواکی
-گرفتن تاییدیه مدارک تحصیلی دانشجو از سفارت اسلواکی

گروه آتیه آفرینان ایرانیان – مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا
شماره تماس 02172207

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست