اعزام دانشجو به اتریش (Austria)

اعزام دانشجو به اتریش – آشنایی با اتریش

اتریش در مرکز قاره اروپا واقع شده است که دارای مرز خاکی با کشورهای آلمان ، چک ، اسلواکی ، مجارستان ، ایتالیا ، اسلوونی ، سوئیس و لیختنشتاین میباشد. پایتخت اتریش شهر زیبای وین است و از جمله شهرهای مهم اتریش میتوان به گراتس ، اینسبورگ و لئوبن اشاره نمود. مردم اتریش به زبان آلمانی با لهجه اتریشی صحبت میکنند و واحد پولشان یورو است. اتریش با داشتن بناهای تاریخی و مناظر زیبا ، یکی از کشورهای مهم توریستی در جهان محسوب میشود که هر ساله گردشگران زیادی برای بازدید به آن سفر میکنند.

اعزام دانشجو به اتریش – تحصیل در اتریش

اتریش یکی از گزینه های اصلی دانشجویان بین المللی برای ادامه تحصیل میباشد که هر ساله دانشجویان زیادی از کشورهای مختلف برای تحصیل در مقاطع مختلف تحصیلی یعنی کارشناسی در اتریش ، کارشناسی ارشد در اتریش و دکترا در اتریش به آن مهاجرت میکنند که از جمله مزایای مهم تحصیل در اتریش میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
-امکان تحصیل تقریبا رایگان در دانشگاه های اتریش
-امکان کار دانشجویی همزمان با تحصیل در اتریش
-برگزاری دوره های زبان آلمانی توسط دانشگاه های اتریش قبل از شروع ترم
-امکان اقامت پس از تحصیل در اتریش
-هزینه مناسب زندگی
-داشتن دانشگاه های ممتاز با رنکینگ زیر 200

اعزام دانشجو به اتریش – شرایط پذیرش از دانشگاه های اتریش

کارشناسی در اتریش
دانشجویانی که قصد تحصیل در مقطع لیسانس در اتریش را دارند پس از اخذ مدرک دیپلم 12 ساله خود با شرکت در کنکور ایران و قبولی در یکی از دانشگاه های سراسری میتوانند برای پذیرش از دانشگاه های اتریش اقدام نمایند. زبان تحصیل دانشگاه های اتریش در مقطع لیسانس آلمانی میباشد و شما میتوانید دوره زبان آلمانی را در اتریش بگذرانید.
کارشناسی ارشد در اتریش
دانشجویانی از دانشگاه های سراسری ایران در مقطع کارشناسی ، فارغ التحصیل شده باشند میتوانند برای اخذ پذیرش از دانشگاه های اتریش برای مقطع فوق لیسانس اقدام نمایند. دوره کارشناسی ارشد اتریش دو ساله میباشد و زبان تحصیل اکثر دانشگاه ها آلمانی میباشد.
دکترا در اتریش
دوره دکترا در اتریش 3 الی 5 سال زمان میبرد و امکان تحصیل به زبان انگلیسی یا آلمانی وجود دارد. دانشجویانی که مدرک کارشناسی ارشد خود را از یکی از دانشگاه های سراسری ایران گرفته باشند میتوانند برای اخذ پذیرش دکترا از یکی از دانشگاه های اتریش اقدام نمایند. البته باید به این نکته توجه کنید که پذیرش دکترا کاملا رقابتی میباشد و به رزومه تحصیلی شما بستگی دارد.

اعزام دانشجو به اتریش – خدمات گروه آتیه آفرینان ایرانیان در اتریش

گروه آتیه آفرینان ایرانیان در خصوص پذیرش تحصیلی از کشور اتریش خدمات گوناگونی ارائه میدهد که از مهمترین آن ها میتوان به موارد زیر اشاره کرد:
-پذیرش از دانشگاه های اتریش که مورد تایید وزارت علوم هستند.
-اخذ ویزای تحصیلی اتریش برای دانشجو
-بررسی مدارک تحصیلی دانشجو
-بررسی توان مالی دانشجو برای زندگی در اتریش
دانشجویان عزیزی که قصد ادامه تحصیل در کشور اتریش را دارند میتوانند با موسسه آتیه آفرینان تماس بگیرند و جهت بررسی کامل شرایط خود به موسسه مراجعه نمایند تا با آگاهی کامل بتوانند مسیر خود را مشخص نمایند. گروه آتیه آفرینان ایرانیان با داشتن پرونده های موفق متعدد در امر مهاجرت مناسب ترین گزینه را نسبت به شرایط شما خدمتتان معرفی مینماید.

شرایط اعزام دانشجو به اتریش و تحصیل در اتریش

تحصیل در خارج از کشور از دیرباز در کشور ما خواهان بسیاری داشته است. امروزه جوانان زیادی از کشورمان جهت ادامه تحصیل به خارج از کشور مهاجرت میکنند.کشور اتریش در حال حاضر یکی از پرطرفدارترین کشورها جهت ادامه تحصیل میباشد. اعزام دانشجو به اتریش همیشه از سمت کشور اتریش مورد استقبال خوبی واقع شده است. مسئله ای که در این راه بسیار حائز اهمیت میباشد انتخاب مسیر درست برای انجام کارها میباشد. تصمیم جهت تحصیل در خارج از کشور تصمیمی مهم و سرنوشت ساز میباشد و کوچکترین اشتباه در این مسیر می توانند آینده فردی را خراب کرده و ضررهای مادی و معنوی بسیاری همراه داشته باشد. در این مسیر نمی توان به هرکسی اعتماد کرد مهمترین مسئله انتخاب مرکزی میباشد که مجوزهای لازم برای انجام این کار را داشته باشد چرا که داشتن مجوز وزارت علوم ضمانتی جهت انجام کارها در ایران و کشور مقصد میباشد و موسساتی که زیر نظر وزارت علوم هستند موظف به انجام تعدات خود میباشند. بسیاری از مشکلاتی که برای متقاضیان تحصیل در خارج از کشور بوجود می آید اعتماد به افراد ناآگاه یا سودجویی میباشد که بدون داشتن هیچگونه مجوزی اقدام به این کار میکنند که در خیلی از مواقع حتی دفتری هم ندارند و تنها در اینترنت و یا روزنامه اقدام به دادن آگهی و جذب افراد میکنند و مشکلات زیادی را چه در ایران و یا در کشور مقصد برای افراد بوجود میاورند.لذا قبل از انجام هر کاری استعلام مرکز و یا فردی که می خواهد کار شما را انجام دهد را از وزارت علوم بگیرید تا از مشکلی برایتان بوجود نیاید.

گروه آتیه آفرینان ایرانیان – مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا
شماره تماس 02172207

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست