اعزام دانشجو به آلمان (Germany)

اعزام دانشجو به آلمان – آشنایی با آلمان

کشور آلمان در قاره اروپا واقع شده است و یکی از کشورهای اتحادیه اروپا میباشد. آلمان با کشورهای دانمارک ، لهستان ، جمهوری چک ، اتریش ، سوئیس ، فرانسه ، لوکزامبورگ ، بلژیک و هلند همسایه است. پایتخت آلمان شهر برلین ، واحد پولشان یورو زبان مردمانش آلمانی میباشد. آلمان با جمعیتی بیش از 80 میلیون نفر پرجمعیتترین کشور اروپا شناخته شده است. شهرهای برلین ، هامبورگ ، مونیخ و فرانکفورت بزرگترین شهرهای آلمان میباشند. آلمان یکی از صنعتی ترین کشورهای جهان میباشد که بزرگترین اقتصاد ملی در اروپا شناخته شده است.

اعزام دانشجو به آلمان – تحصیل در آلمان

آلمان یکی از کشورهای محبوب دانشجویان خارجی برای ادامه تحصیل میباشد که این محبوبیت دلایل فراوانی دارد که از مهمترین دلایل آن میتوان به تحصیل تقریبا رایگان ، امکان کار همزمان با تحصیل ، امکان اخذ ویزای کار پس از تحصیل ، امکان اخذ ویزای همراه (برای همسر و فرزندان زیر 18 سال) ، امکان رفت و آمد به کشورهای حوزه شنگن و هزینه های نسبتا مناسب زندگی در آلمان اشاره نمود.

اعزام دانشجو به آلمان – مقاطع تحصیلی آلمان

دوره لیسانس در آلمان
دوره لیسانس در آلمان 4 سال زمان میبرد و شما با داشتن دیپلم 12 ساله ایران میتوانید برای دوره لیسانس در آلمان درخواست دهید اما به این نکته توجه کنید که شما بایستی یکسال دوره کالج در آلمان بگذرانید و سپس وارد دوره اصلی کارشناسی میشوید. زبان تحصیل دانشگاه های آلمان در مقطع کارشناسی ، آلمانی میباشد و توصیه ما این است شما تا سطح مقدماتی دوره زبان آلمانی را در کشور خود بگذرانید تا مشکلی برایتان بوجود نیاید.
دوره فوق لیسانس در آلمان
دوره فوق لیسانس در آلمان 2 سال زمان میبرد و زبان تحصیل دانشگاه های آلمان در مقطع کارشناسی ارشد آلمانی و انگلیسی میباشد. شما با داشتن مدرک کارشناسی خود از یکی از دانشگاه های معتبر و نمره زبان آلمانی یا انگلیسی میتوانید برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در آلمان تقاضا دهید.
دوره دکترا در آلمان
دوره دکترا در آلمان 3 الی 5 سال میباشد و امکان تحصیل به زبان انگلیسی وجود دارد و شما بایستی نمره زبان آیلتس یا تافل ارائه دهید. شما برای پذیرش دکترا از دانشگاه های آلمان بایستی با استاد راهنما در ارتباط باشید و با مکاتبات لازم با وی بتوانید نظرش را جلب کنید که در این خصوص رزومه تحصیلی و علمی شما بسیار تعیین کننده میباشد.

اعزام دانشجو به آلمان – خدمات آتیه آفرینان ایرانیان در آلمان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان در خصوص مهاجرت به آلمان خدمات گوناگونی ارائه میدهد که از مهمترین آن میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
-پذیرش تحصیلی از دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم در مقاطع لیسانس ، فوق لیسانس و دکترا
-اخذ ویزای تحصیلی آلمان
-اخذ ویزای همراه برای همسر و فرزندان زیر 18 سال متقاضی
-بررسی مدارک تحصیلی و تمکن مالی دانشجو
اگر آرزوی شما تحصیل در یکی از دانشگاه های ممتاز آلمان و داشتن زندگی مرفه در یکی از کشورهای اروپایی است ، گروه آتیه آفرینان ایرانیان با داشتن پرونده های موفق بسیار در زمینه اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی از کشور آلمان میتواند این آرزوی شما را به واقعیت تبدیل سازد.

گروه آتیه آفرینان ایرانیان – مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا
شماره تماس 02172207

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست