اشتغال در اتریش (Austria)

اشتغال در اتریش – کشور اتریش

اتریش در اروپای مرکزی واقع شده است که با کشورهای آلمان ، چک ، اسلواکی ، مجارستان ، ایتالیا ، اسلوونی ، سوئیس و لیختنشتاین همسایه میباشد. پایتخت اتریش شهر زیبای وین است و شهرهای گراتس ، اینسبورگ و لئوبن شهرهای مهم اتریش میباشند. زبان مرم اتریش ، آلمانی و واحد پولشان یورو است. اتریش با داشتن بناهای تاریخی و مناظر زیبا ، یکی از کشورهای مهم توریستی در جهان است که هر ساله بازدیدکنندگان زیادی به آن سفر میکنند.

اشتغال در اتریش – اقتصاد اتریش

اقتصاد اتریش به صورت یک بازار سوسیالیستی گسترش یافته است و مردمانش از رفاه اقتصادی مناسبی برخوردار هستند. اتریش یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان بر اساس تولید ناخالص داخلی شناخته شده است و مهمترین شریک تجاری اتریش ، کشور آلمان میباشد. اتریش تا دهه 80 میلادی ، اکثر صنایع اش ملی گردید. مهمترین بخش اقتصاد ملی اتریش ، صنعت گردشگری و توریسم میباشد.

اشتغال در اتریش

اشتغال در اتریش

اشتغال در اتریش – تحصیل در اتریش

در سال های اخیر ، مهاجران بسیاری برای اقامت کوتاه مدت و اقامت بلند به کشور اتریش مهاجرت کرده اند که این مهاجرت علت های مختلفی دارد. با توجه به این که اتریش جزو معدود کشورهایی است که امکان تحصیل تقریبا رایگان را برای دانشجویان خارجی فراهم نموده ، هر ساله دانشجویان زیادی برای ادامه تحصیل در مقاطع کارشناسی در اتریش ، کارشناسی ارشد در اتریش و دکترا در اتریش به اتریش مهاجرت میکنند و در پایان تحصیل به دانشجویان ویزای جست و جوی کار تعلق میگیرد که در صورت کاریابی امکان گرفتن ویزای کار برایشان وجود دارد.

اشتغال در اتریش – ویزای کار اتریش

یکی از راه های مهاجرت به اتریش اخذ ویزای کاری اتریش میباشد که در ادامه میخواهیم به شرایط اقدام برای ویزای کار اتریش بپردازیم.
متقاضیان برای اخذ ویزای کار اتریش بایستی طبق سیستم امتیازبندی اتریش از 100 امتیاز حداقل 70 امتیاز کسب کنند که برای رسیدن به این امتیاز بایستی حداقل دارای مدرک کارشناسی باشند و سابقه کاری مرتبط با رشته تحصیلیشان بتوانند ارائه دهند و ماکزیمم تا سن 45 سال امکان درخواست وجود دارد ، همچنین دانش زبان انگلیسی یا زبان آلمانی بسیار تاثیر گذار میباشد. متقاضیان پس از کسب 70 امتیاز میتواند برای ویزای جست و جوی کار اتریش درخواست دهند که به آنها فرصت داده میشود تا در مدت 6 ماه در اتریش دنبال کار بگردند و زمانیکه بتوانند نظر یک کارفرما را جلب کنند که با آنها قرارداد کاری ببندد ، میتوانند برای کارت قرمز – سفید – قرمز اتریش درخواست دهند و برای خود و خانوادشان (هسر و فرزندان زیر 18 سال) اقامت بگیرند.

اشتغال در اتریش – ثبت شرکت در اتریش

یکی از راه های اشتغال در اتریش ، ثبت شرکت میباشد که شما با سرمایه گذاری در اتریش میتوانید برای خود و خانوادتان (هسر و فرزندان زیر 18 سال) اقامت بگیرید. میزان سرمایه مورد نیاز حدودا 100 هزار یورو میباشد که با داشتن طرح مشخص برای کسب و کارتان (Business plan) ، ثبت شرکت در اتریش را میتوانید انجام دهید.

گروه آتیه آفرینان ایرانیان – مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا
شماره تماس 02172207

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست