استان های کشور سوئیس (Switzerland)

کشور سوئیس از جمله کشورهای پیشرفته در جهان محسوب می شود و طبیعت زیبا و بکر آن مردم بسیاری را به سمت می کشاند . وجود رشته کوه های آلپ و دریاچه های بسیار زیبا ، کشور سوئیس را به یکی از جذاب ترین کشورهای اروپایی و نیز ملقب به بهشت اروپا تبدیل کرده است . شهرهای این کشور همگی نشانگر تاریخ و قدمت کشور سوئیس هستند که یک به یک شرح داده خواهند شد. ‏‏‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏ ‏

استان های کشور سوئیس – شهر زوریخ ‏‏‏‏ ‏‏

‏‏‏‏یکی از زیباترین شهرهای کشور سوئیس ، شهر زوریخ است که به منزله دروازه ورود به این کشور محسوب می شود . وجود رودخانه لیمات و بناهای تاریخی ، کوه های آلپ همگی از زیبایی های این شهر هستند . زوریخ با داشتن موزه ها و گالری های متعدد از فرهنگ بسیار غنی برخوردار است .

‏ استان های کشور سوئیس – شهر ژنو

شهر ژنو یکی از مهم ترین شهرهای جهان است . ژنو به نام های زیادی معروف است . از آنجا که انجمن های بین المللی بسیاری همچون صلیب سرخ جهانی ، سازمان ملل متحد و…  در این شهر قرار گرفته اند ، به ” پایتخت صلح جهانی ” ملقب است . همچنین شهر ژنو را با نام شهر پارک ها نیز می نامند چرا که حداقل یک پنجم مساحت این شهر را فضای سبز دربرگرفته است و فضای بسیار مناسبی برای گردشگران فراهم میکند .

‏استان های کشور سوئیس – شهر لوزان

شهر ورزشکاران و علاقمندان به رقابت های بین المللی المپیک این شهر را به خوبی می شناسند چرا که محل برگزاری المپیک های بسیاری بوده است و همچنین کمیته بین المللی المپیک نیز در این شهر قرار دارد . لوزان به لحاظ بزرگی رده دوم را میان شهرهای سوئیس دارد . قایق سواری بر روی رودخانه و اسکی از محبوب ترین تفریحات و سرگرمی های این شهر در کشور سوئیس می باشد .

‏‏

استان های کشور سوئیس – شهر زرمات ‏

محبوب ترین شهر کشور سوئیس برای اسکی بازها شهر زرمات است. شهر ورزش های زمستانی و مهم تر از همه اسکی بازی می باشد . این شهر علارغم مساحت کمی که دارد کوه های بلندی را در خود جای داده است . و همین باعث شده که ورزشهای زمستانی در این شهر از محبوبیت ویژه ای برخوردار باشند . همچنین این شهر یکی از پاک ترین شهرهای کشور سوئیس است چرا که هیچ وسیله حمل و نقل و اتومبیلی که سوخت بنزین دارد اجازه رفت و آمد در شهر را ندارد . وجود باطری در اتومبیل جایگرین سوخت های فسیلی شده است . مردم همگی از قطار و یا ماشین های برقی استفاده می کنند.

استان های کشور سوئیس –  شهر برن

شهر برن نماد تاریخ کشور سوئیس است  و قدمت آن به قرون وسطی بر می گردد. مهم ترین جاذبه شهر برن برج ساعت و کلیسای گوتیک است که معماری خاص آنان زبانزد خاص و عام است .

استان های کشور سوئیس –  شهر سن موریتز

شهر گرانقیمت کشور سوئیس به لحاظ وجود رستوران و مغازه های لوکس و هتل های چند ستاره که میزبان ثروتمندان و افراد مشهور از سرتاسر دنیا می باشند . البته برای اقامت در این شهر هتل های ارزان تر نیز هستند که بتوان با هزینه کمتری نیز از جاذبه های این شهر دیدن کرد .

استان های کشور سوئیس – شهر لوسرن

شهر لوسرن ، کلکسیونی از زیبایی های جهان را دربر دارد. می توان گفت که شهر لوسرن زیباترین شهر کشور سوئیس است چراکه فضاهای سبز ، رودخانه های بسیار و کوهستان زیبا و نیز بناهای تاریخی آن به زیبایی های آن افزوده است . بناهایی همچون پل Chapel‏ ، برج آب Water Tower‏ ، که تصاویر زیادی از این بناها در سرتاسر دنیا وجود دارد . مردم این شهر آلمانی زبان هستند .

‏ ‏

گروه آتیه آفرینان ایرانیان -مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا

شماره تماس 02172207

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست