آشنایی با شهر های چک

اگر شما قصد آشنایی با شهر های چک را دارید ، پیشنهاد می کنم این مقاله را مطالعه نمایید .

شما می توانید پس از مطالعه این مقاله ، مقاله تحصیل در چک را مطالعه نمایید .

آشنایی با شهر های چک شهر الوموتس

شهر الوموتس دارای بنا های تاریخی زیبایی می باشد . این شهر ، شهری دانشجوئی ، سرزنده و آرام می باشد . در میدان اصلی شهر الوموتس ، ستون تثلیت مقدس قرار دارد که در یونسکو نیز ثبت شده است .

آشنایی با شهر های چک شهر پراگ

شهر پراگ پایتخت کشور چک است . شهر پراگ از از وضعیت اقتصادی خوبی برخوردار است و اقتصاد آن رو به رشد می باشد . بیشتر مردم شهر پراگ می توانند زبان انگلیسی ، فرانسوی و آلمانی را درک کنند . شهر پراگ دارای رتبه 49  بهترین شهر های دانشجویی می باشد .

آشنایی با شهر های چک شهر کوتناهرا

این شهر دارای معادنی می باشد و در قرن ها 13 تا 16 هجری یکی از ثروتمند ترین شهر های اروپایی بود . کلیسای سنت باربارا از مکان های تاریخی این شهر می باشد . فاصله این شهر تا شهر پراگ 45 دقیقه می باشد .

تحصیل در چک یکی از روش های مهاجرت به چک می باشد .

آشنایی با شهر های چک شهر برنو

شهر برنو ، دومین شهر بزرگ در کشور چک می باشد . شهر برنو دارای 13 دانشگاه است . همچنین مشاهیر و دانشمندان زیادی مانند ویکتورکاپلن و یوهان مندل در این شهر زندگی کرده اند .

آشنایی با شهر های چک شهر تلچ

شهر تلج یکی از زیباترین شهر های کشور چک می باشد . وجود قلعه رنسانس و ساختمان هایی که از دوره رنسانس در اطراف شهر وجود دارند ، بر زیبایی شهر افزوده است . البته این شهر زیاد مورد توجه گردشگران نمی باشد  .

برای اقامت چک روش های زیادی وجود دارد که در مقاله اقامت در چک ارائه شده است .

 

آشنایی با شهر های چک شهر استراوا

شهر استراوا سومین شهر بزرگ در کشور چک می باشد . کشف و استخراج زغال سنگ در شهر استراوا باعث پیشرفت این شهر شده است . هچنین این شهر دارای دانشگاه های معتبری می باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست