آشنایی با شهر های اسلواکی

شما می توانید برای آشنایی با شهر های اسلواکی ، مقاله حاضر را مطالعه نمایید .

علاوه بر این مقاله ، مقاله های دیگری از قبیل تحصیل در اسلواکی در این سایت موجود می باشد .

 آشنایی با شهر های اسلواکی شهر براتیسلاوا

شهر براتیسلاوا که در در جنوب غربی کشور اسلواکی قرار دارد پایتخت کشور اسلواکی می باشد . شهر براتیسلاوا دارای 460 هزار نفر جمعیت می باشد . این شهر دارای آب و هوای نسبتاً خشک است . شهر براتیسلاوا دارای جشنواره های تابستانی ، اسکی و پاتیناژ در زمستان ، بازار های کریسمس ، کروزهای رودخانه در تمام طول سال می باشد که باعث افزایش گردشگران این شهر شده است . قلعه براتیسلاوا یکی از مکان های گردشگری این شهر می باشد . شهر براتیسلاوا دارای مردمی مهربان و خونگرم می باشد .

 آشنایی با شهر های اسلواکی شهر پوپراد

شهر پوپراد که دارای مراکز تفریحی و تاریخی است ، در شمال کشور اسلواکی واقع می باشد . وجود مسیر های مخصوص دوچرخه سواری ، منطقه آبی ، برج رنسانس و … باعث افزایش تعداد گردشگران این شهر شده است .

آشنایی با شهر های اسلواکی شهر ژیلینا

شهر ژیلینا دارای رشته کوه های مالافاترا ، کلیسا های مختلف و .. می باشد . این شهر در نزدیک مرز جمهوری چک و لهستان واقع می باشد . موزه هنر ژیلینا ، سد ژیلینا  و تپه استرانیک نیز از مناطق گردشگری این شهر می باشند .

برای مهاجرت به اسلواکی روش های زیادی وجود دارد که در مقاله های قبلی ذکر شده است .

آشنایی با شهر های اسلواکی شهر کوشیتسه

در شهر کوشیتسه شما می توانید ترکیبی از فرهنگ قدیم  جدید را مشاهده نمایید . گالری اسلواک شرقی ، کلیسای جامع سنت الیزابت ، کلیسای سنت مایکل از مکان های گردشگری شهر کوشیتسه می باشند .

آشنایی با شهر های اسلواکی شهر  پیه شتانی

شهر پیه شتانی دارای چشمه های آب گرمی می باشد . علاوه بر  چشمه های آب گرم ، موزه ها ، فواره ها ، مجسمه ها ، گالری ها و پارک هایی در این شهر وجود دارند که گردشگران می توانند از آن ها بازدید و استفاده نمایند .

آشنایی با شهر های اسلواکی شهر لوچا

شهر لوچا پر از معماری سبک رنسانس می باشد . کلیسای کاتولیک روم سنت جیمز و تالار شهر قدیمی از مکان های گردشگری این شهر می باشند .

در مقاله اقامت اسلواکی ، اطلاعات کاملی در این زمینه برای شما فراهم کرده ایم .

آشنایی با شهر های اسلواکی شهر ترنچین

شهر ترنچین در نزدیکی مرز جمهوری چک قرار دارد . فروشگاه های صنایع دستی ، قلعه ترنچین و میدان سنتی این شهر از مکان های گردشگری شهر ترنچین هستند . در هر سال یک فستیوال موسیقی در شهر ترنچین برگزار می شود که مشهورترین فستیوال موسیقی در کشور اسلواکی است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست