آشنایی با شهر های اتریش

در صورتی که قصد آشنایی با شهر های اتریش را دارید ، پیشنهاد می کنم این مقاله را مطالعه نمایید .

برای تحصیل در کشور اتریش می توانید مقاله تحصیل در اتریش را مطالعه نمایید .

 

آشنایی با شهر های اتریش شهر وین

شهر وین پایتخت کشور اتریش می باشد . شهر وین به دلیل این که محل زندگی بسیاری از موسیقی دان های مشهور است ، به شهر موسیقی شهرت دارد . همچنین شهر وین دارای دانشگاه ها و موسسات آموزشی با کیفیتی است . شهر وین دارای صحنه های نمایش ، معماری و هنر های زیبا ، پارک های متعدد ، سیستم حمل و نقل عمومی و … می باشد . به علاوه شهر وین دارای فرودگاه بین المللی می باشد .

آشنایی با شهر های اتریش شهر گراز

شهر گراز یکی از شهر های بزرگ کشور اتریش می باشد . برج ساعت ، معروف ترین نماد این شهر است . در این شهر 6 نهاد آموزشی قرار دارد . از هر شش نفر که در شهر گراز ساکن هستند یک نفر آن ها دانشجو می باشد . شلوس برگ بان ، زرادخانه ، موزه های هنر نوگالری و کونست هاوس از مکان های گردشگری شهر گراز می باشند .

برای مهاجرت به کشور اتریش ، مقاله مهاجرت به اتریش را نیز مطالعه کنید .

آشنایی با شهر های اتریش شهر لینز

شهر لینز ، سومین شهر بزرگ در کشور اتریش می باشد . به افتخار ریاضی دان و منجم مشهور اتریشی که مدتی در این شهر زندگی کرده است ، دانشگاه محلی یوهانس کپلر در شهر گراز  ساخته شده است . ستون طاعون و امکان تاریخی و طبیعی زیادی در این شهر برای گردشگری وجود دارد .

آشنایی با شهر های اتریش شهر هال اشتات

شهر هال اشتات دارای طبیعت بسیار زیبا و بی نظیری می باشد . دریاچه هال اشتار و کوه های سازکامرگوت و کلیسای سنت مایکل از مکان هایس گردشگری این شهر می باشند .

آشنایی با شهر های اتریش شهر الپباخ

شهر الپباخ از یک پیست اسکی بسیار زیبا برخوردار است . این شهر دارای خانه های چوبی معمولی که با گل های زیبا تزئین شده اند ، به عنوان زیبا ترین شهر در کشور اتریش شناخته شده است . ساختمان های جدیدی که در این شهر بنا شده اند به همان سبک سنتی چوبی و سنگی ساخته شده اند . بنابراین همچنان زیبایی و وجه شهر حفظ شده است .

برای اقامت در کشور اتریش ، می توانید مقاله اقامت در اتریش را مطالعه کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست