آشنایی با شهرهای آلمان

اگر قصد آشنایی با شهر های آلمان را دارید ، پیشنهاد می کنم این مقاله را مطالعه نمایید .

آشنایی با شهر های آلمان – شهر برلین

پایتخت کشور آلمان شهر برلین است  ، که توریستی ترین شهر در کشور آلمان می باشد . شهر برلین دارای جایگاه 36 نوآوری و رتبه 90 بازار کار می باشد .

آشنایی با شهر های آلمان – شهر هامبورگ

شهر هامبورگ که دروازه جهان نام دارد ، دومین شهر بزرگ در کشور آلمان است . شهر هامبورگ دارای رتبه 23 بازار کار و رتبه 8 نوآوری می باشد . شهر هامبورگ که بزرگترین بندر کشور آلمان می باشد ، دارای دریاچه و رودخانه هایی می باشد . ساحل شهر هامبورگ دارای قدمتی بیش از 800 سال می باشد .

آشنایی با شهر های آلمان – شهر مونیخ

شهر مونیخ سرسبز ترین شهر بزرگ در کشور آلمان می باشد . از نظر مناطق دیدنی و فرهنگی شهر مونیخ پس از شهر برلین بهترین شهر در کشور آلمان است. شهر مونیخ از نظر نوآوری دومین شهر در کشور آلمان و از نظر بازار کار نیز در رتبه 16 شهرهای کشور آلمان قرار  گرفته است . کیفیت زندگی در شهر مونیخ بسیار بالا می باشد . مردم در شهر مونیخ از رفاه اقتصادی و اجتماعی بالایی برخوردار هستند . در شهر مونیخ شرکت ها و کمپانی های بزرگ مانند BMW قرار دارند .  کلیسای Frauenkirche ، میدان مارین پلاتز ، englischer garten از مناطق دیدنی و زیبای شهر مونیخ هستند .

علاوه بر این مقاله ، مقاله های دیگری از قبیل تحصیل در آلمان در این سایت موجود می باشد .

آشنایی با شهر های آلمان – شهر درسدن

شهر درسدن پایتخت پادشاهی کشور آلمان بوده است و فلورانس الیه نیز نامیده می شود . مناظر تاریخی فراوانی در شهر درسدن قرار دارند . شهر درسدن در شرق کشور آلمان قرار دارد و دارای ساختمان های تاریخی بسیاری می باشد .

در مقاله اقامت آلمان ، اطلاعات کاملی در این زمینه برای شما فراهم کرده ایم .

آشنایی با شهر های آلمان – شهر فرانکفورت

یکی از بزرگ ترین شهر های کشور آلمان شهر فرانکفورت است که مرکز اقتصادی و فرهنگی کشور آلمان نیز می باشد . شهر فرانکفورت دارای رتبه 23 بازار کار و جایگاه 17 نوآوری می باشد .  گوته که از معروف ترین نویسندگان جهان می باشد در شهر فرانکفورت متولد شده است . باغ وحش و باغ گیاه شناسی از مناطق گردشگری این شهر می باشند . موزه ها و کلیسا های قدیمی نیز در شهر فرانکفورت وجود دارند .

 

آشنایی با شهر های آلمان – شهر لایپزیگ

شهر لایپزیگ که جزء ده شهر موفق کشور آلمان است ، در شرق کشور آلمان قرار دارد . این شهر دارای آب و هوای فرهنگی متنوعی می باشد و میزان اجاره خانه در آن نیز  پایین می باشد . شرکت پست کشور آلمان ، کارخانه های پورشه و BMW  دارای شعبه هایی در شهر لایپزیگ هستند .

برای مهاجرت به آلمان روش های زیادی وجود دارد که در مقاله های قبلی ذکر شده است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست