آشنایی با سفارت اسلواکی 

در این بخش مطالبی برای آشنایی با سفارت اسلواکی   برای شما ارائه می شود .

بعضی از کشور ها در کشور ایران سفارت ندارند و شما برای تعیین وقت و دریافت ویزای آن کشور ها مجبور هستید که به کشورهای همسایه که سفارت کشور مورد نظر را دارند سفر نمایید . این کار دشوار است و  گاهی هم ممکن است که باعث منصرف شدن فرد از سفر به کشور مورد نظر شود . بنابراین کشورهایی که که در ایران سفارت دارند کار شما را برای دریافت ویزا راحت می کنند .

کشور اسلواکی در ایران دارای سفارت می باشد . شما می توانید برای تعیین وقت ، دریافت ویزا و … به سفارت اسلواکی  در ایران مراجعه نمایید . سفارت اسلواکی  به افرادی که اسلواکیایی هستند و مقیم ایران می باشند یا دارای اقامت در ایران می باشند خدمات لازم را ارائه می دهد .

همانطور که می دانید برای ورود و سفر به کشور اسلواکی باید ویزای اسلواکی را تهیه نمایید برای تهیه ویزای اسلواکی لازم است که با مراجعه به سفارت اسلواکی  اقدام به تعیین وقت سفارت اسلواکی  نمایید . پس از تعیین وقت سفارت اسلواکی  باید در زمان تعیین شده به سفارت مراجعه نمایید و مدارک لازم را ارائه دهید و مصاحبه را انجام دهید . در هنگام مصاحبه از شما اثر انگشت هم گرفته می شود . در صورتی که پس از ارائه مدارک و مصاحبه درخواست شما توسط سفارت اسلواکی  تایید شود اجازه ی ورود شما به کشور اسلواکی صادر خواهد شد .

در مقاله ای تحت عنوان ” تحصیل در اسلواکی” به طور مفصل درباره شرایط تحصیل در اسلواکی توضیح دادیم .

آدرس سفارت اسلواکی در کشور ایران به شرح زیر است .

آدرس سفارت اسلواکی در ایران : تهران – خیابان باهنر – خیابان مقدسی – پلاک 72

سایت آتیه آفرینان ایرانیان مقاله ای کامل برای آشنایی با سفارت اسلواکی ارائه داده است. شما می توانید جهت تکمیل اطلاعات خود به سایت آتیه آفرینان ایرانیان مراجعه نمایید و با مطالعه مقاله آشنایی با سفارت اسلواکی  اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست