آشنایی با سفارت اتریش

کشور اتریش مانند سایر کشور های دیگر در کشور ایران دارای سفارت می باشد . برای دریافت ویزای کشور اتریش و کارهایی از این قبیل شما باید به سفارت اتریش در ایران مراجعه نمایید . بنابراین در ادامه مطالبی درباره آشنایی با سفارت اتریش ارائه داده می شود .

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره تحصیل در اتریش می توانید مقاله ” تحصیل در اتریش ” را مطالعه فرمایید .

آدرس سفارت اتریش در کشور ایران به شرح زیر می باشد .

نشانی سفارت اتریش در کشور ایران : تهران – نیاوران – خیابان باهنر – خیابان مقدسی –  خیابان محمود احمدی زمانی – کوچه میرولی – پلاک 8-6

آدرس سایت سفارت اتریش در کشور ایران : https://www.bmeia.gv.at

آدرس ایمیل سفارت اتریش در کشور ایران : teheran-ob@bmeia.gv.at

فکس سفارت اتریش در ایران : 22705262-021

شماره تلفن بخش کنسولی سفارت اتریش در کشور ایران : 22750046- 021

یکی از روش های مهاجرت به اتریش از طریق تحصیل می باشد شما می توانید در مقالات دیگر به طور مفصل درباره راه های دیگر ” مهاجرت به اتریش” اطلاعات کسب کنید .

شماره تلفن امور دیگر سفارت اتریش در کشور ایران : 22750046- 021

ساعت کاری سفارت اتریش در کشور ایران : روزهای یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت 9 صبح تا 12 ظهر و ساعات 13:30 بعد ازظهر تا 15 بعد از ظهر

لازم به ذکر است که در زمان مصاحبه در سفارت اتریش در ایران می توانید به زبان فارسی صحبت کنید زیرا کارکنان سفارت به زبان فارسی مسلط هستند . از برخورد تند و رفتار های خشن و صحبت با لحن تند با کارکنان سفارت به شدت پرهیز نمایید . هرگز به افرادی که در بیرون سفارت اتریش هستند و از شما تقاضایی دارند اعتماد نکنید و مدارک خود را دراختیار آن ها قرار ندهید . پس از اتمام مصاحبه ی شما در سفارت و پرداخت هزینه های لازم در زمان مشخص شده جهت دریافت ویزای خود در سفارت حاضر شوید .

در مقاله ” اقامت در اتریش” به طور مفصل درباره شرایط اقامت و تابعیت اتریش اطلاعات کسب کنید .

پیشنهاد ما این است که شما برای تکمیل اطلاعات خود در زمینه آشنایی با سفارت اتریش  به سایت آتیه آفرینان ایرانیان مراجعه نمایید . کارشناسان سایت آتیه آفرینان ایرانیان آماده ارائه مشاوره رایگان در زمینه آشنایی با سفارت اتریش  و همچنین موضوعات دیگر به همه افرد می باشند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست