آشنایی با دانشگاه سنت گالن  (University of st.gallen)

کشور سوئیس با شرایط رفاه اجتماعی و اقتصادی بالا و امکانات آموزشی و تحصیلی وسیع و گسترده و بسیاری دیگر از شرایط مطلوب جهت تحصیل در دانشگاهای با رتبه های عالی و رنکینگ بالا همه ساله مورد توجه دانشجویان سوئیس و همچنین  دانشجویان بین الملی قرار گرفته است
دانشگاه سنت گالن یک دانشگاه دولتی و تحقیقاتی و کوچکی  است که در شهر سنت گالن ، سوئیس  قرار دارد، شهر سنت گال هشتمین شهر مهم سوئیس و مرکز کانتونی به همین نام است. این شهر با ارتفاع حدود 700 متر از سطح دریا، یکی از بلندترین شهرهای سوئیس به شمار می رود که در زمستانها برف زیادی در آن می بارد شهر سنت گالن نزدیک به 73000 نفر جمعیت است و بیش از 39 کیلومتر مربع مساحت دارد .جالب است بدانید که 68.8 % از مردم شهر سنت گالن دارای تحصیلات عالیه و 20.7 % تحصیلات ابتدایی و 37.8 تحصیلات دبیرستانی و 14% تحصیلات تکمیلی و 4 % بدون تحصیلات میباشند.
دانشگاه سنت گالن در سال ۱۸۹۸ میلادی تأسیس شده است که دارای پنج دانشکده میباشد (حقوق ،روابط بین الملل،مدیریت اجرایی ،اقتصاد ) و در سه مقطع کارشناسی . کارشناسی ارشد  و دکترا دانشجو میپذیزد و همچنین در برخی رشته ها به دانشجویان بین الملی امتیاز و پذیرش فرصت مطالعی هم ارئه میدهد که در مجموع حدود 8377 دانشجو در دانشگاه سنت گالن مشغول به تحصیل میباشند .
این دانشگاه همچنین با نام مخفف  HSG نیز شناخته می‌شود که مخفف عبارات Handels-Hochschule St. Gallen  میباشد.
دانشگاه دولتی سنت گالن دارای 64 مهد کودک ،21 مدرسه ابتدایی ،7 دبیرستان و 5 دانشکده میباشد.
دانشگاه سنت گالن، با وجود این که یکی از کوچکترین دانشگاه های سوئیس است، بزرگترین دانشکده مدیریت سوئیس را دارد و یکی از عناوین شهرت دانشگاه سنت گالن دانشکده مدیریت  و اقتصاد این دانشگاه میباشد . که دانشجویان این رشته ها به طور تخصصی مشغول فعالیت و پژوهش هستند دانشگاه سنت گالن عضو شبکه های CEMS و APSIA است. این دانشگاه همچنین عضو EQUIS و AACSB می باشد.
بر طبق رتبه بندی های بین المللی دانشگاه سنت گالن از مدارس مطرح و پیشرو کسب و کار در اروپا و سراسر جهان است. کمپس دانشگاه که در لیست میراث سوئیس قرار دارد از اهمیت ملی برخوردار است و رتبه جهانی QS دانشگاه سنت گالن 375  و رتبه Times  آن 401-500 میباشد.

آشنایی با دانشگاه سنت گالن – دانشکده های دانشگاه سنت گالن

دانشکده های دانشگاه سنت گالن عبارتند از :
مدیریت و مدیرست اجرایی
حقوق
اقتصاد و علوم سیاسی
دارایی و سرمایه گذاری
علوم انسانی

که در تمامی رشته ها و گرایش های مربوط در تمامی مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا دروس را ارئه میدهد.

آشنایی با دانشگاه سنت گالن – زبان تحصیل در دانشگاه سنت گالن

زبان تحصیل در دانشگاه سنت گالن به زبان های انگلیسی ، المانی و ایتالیایی میباشد که  اکثر رشته های موجود در این دانشگاه به زبان انگلیسی  خوشبختانه ارئه میشوند که این فرصت بسیار مناسبی برای دانشجویان بین الملی میباشد. که یکی از شرط های پذیرش در دانشگاه  ست گالن تسلط به زبان انگلیسی است.

گروه آتیه آفرینان ایرانیان –  مجری و ارئه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا
شماره تماس 02172207

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست