دانشگاه کاسل - University of Kassel

University of Kassel

دانشگاه کاسل یک دانشگاه دولتی واقع در شهر کاسل آلمان میباشد که در سال 1971 تاسیس شد. بیش از 23.000 دانشجو در کنار 2.600 پرسنا و 300 استاد, در حال تحصیل میباشند. دانشگاه های تابستانی بین المللی، دوره های فشرده زبان آلمانی و برنامه های جهت گیری برای دانش آموزان و دانشجویان بین المللی, برای دانشجویانی که از بیش از 115 کشور به این دانشگاه آمده اند, فراهم میباشد. هرساله بیش از 100 متقاضی تحصیلات تکمیلی, در پروژه های تحقیقاتی این دانشگاه همکاری دارند و میتوانند تجربیات مفیدی را کسب نمایند. اخیرا یک مجتمع بین المللی در محوطه دانشگاه تاسیس شد. این خوابگاه برای مهمانان بین المللی ارائه شده و برای جلسات، کنفرانس ها و رویدادهای فرهنگی قابل استفاده میباشد. دانشگاه کاسل در رتبه 664 دانشگاه های برتر جهان قرار دارد.

دانشکده ها

طیف گسترده ای از برنامه های دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد در زمینه های مختلف ارائه شده است. همه برنامه های تحصیلی به طور یکسان برای دانشجویان آلمانی و بین المللی باز است. دانشگاه کاسل دارای 11 دانشکده به شرح زیر میباشد:

 • دانشکده علوم انسانی
  دانشکده علوم انسانی
  دانشکده علوم اجتماعی
  دانشکده معماری، برنامه ریزی شهری
  دانشکده اقتصاد و مدیریت
  دانشکده ریاضی و علوم طبیعی
  دانشکده علوم کشاورزی
  دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست
  دانشکده مهندسی مکانیک
  دانشکده مهندسی برق و علوم کامپیوتر
  دانشکده هنر و طراحی

فارق التحصیلان دانشکده هنر دانشگاه کاسل تا کنون موفق به دریافت دو جایزه اسکار (یا اسکار) در زمینه فیلمهای انیمیشن، به علاوه سه نامزد در بخش های هنری, شده اند.

پژوهش

تحقیقات میان رشته ای در دانشگاه کاسل اولویت دارد. این همکاری شامل پژوهش و گفتگو با موسسات تحقیقاتی بین المللی مانند انجمن فراون هوفر است. مراکز و مؤسسات پژوهشی بین رشته ای دانشگاه کاسل عبارتند از:

 • مرکز تحقیقات تحصیلی و حرفه ای
  مرکز تحقیقات سیستم های زیست محیطی
  مرکز علوم و تکنولوژی نانوساختار بین رشته ای (CINSAT)
  مرکز بین المللی توسعۀ کار و کفایت (ICDD)
  موسسه فن آوری انرژی باد و انرژی - (IWES)
  موسسه مهندسی تامین انرژی خورشیدی (ISET)

دانشمندان مرکز تحقیقات سیستم های زیست محیطی دانشگاه کاسل تحقیق کرده اند که چگونه آلمان می تواند به طور کامل توسط انرژی های تجدید پذیر به قدرت برسد.

 

 

برای دریافت مشاوره رایگان میتوانید با گروه مشاورین آتیه آفرینان تماس حاصل فرمایید. شماره تماس : 22226777 – 021

 

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس مابلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151