دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت در اسلواکی

دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت در اسلواکی

 

در  این بخش دانشگا های مورد تایید وزارت بهداشت در اسلواکی معرفی خواهند شد .

 

دانشگا های مورد تایید وزارت بهداشت در اسلواکی عبارتند از :

 

  • Comcnius University in Bratislava

 

اگر قصد تحصیل در رشته های پزشکی در کشور اسلواکی را دارید ابتدا باید بررسی کنید و دانشگاه های مورد تایید در اسلواکی را بیابید . پس از از این که متوجه شدید کدام دانشگاه مورد تایید وزارت بهداشت در اسلواکی است می توانید به سایت دانشگاه مورد نظر خود مراجعه کنید و شرایط تحصیل در دانشگاه مورد نظر خود آگاه شوید . سپس در زمان مشخص شده برای دانشگاه درخواست پذیرش تحصیلی ارسال نمایید .

 

همانطور که خواندید  ما در این مقاله نام دانشگا های مورد تایید وزارت بهداشت در اسلواکی را ذکر کردیم . بنابراین نیازی نیست که برای پیدا کردن دانشگا های مورد تایید وزارت بهداشت در اسلواکی  وقت بگذارید . حال اگر قصد دارید در دانشگاهی که ذکر شد تحصیل نمایید ابتدا به سایت این دانشگاه مراجعه نمایید و از شرایط لازم برای دریافت پذیرش این دانشگاه مطلع شوید . افراد زیادی برای تحصیل در این دانشگاه اقدام می کنند بنابراین شما باید خود را آماده کنید و از لحاظ علمی مهارت های خود را افزایش دهید تا بتوانید از این دانشگاه پذیرش دریافت کنید .

 

پس از این که برای تحصیل در این دانشگاه اقدام کردید باید منتظر جواب درخواست خود و تایید مدارکتان شوید در صورتی که بتوانید پذیرش این دانشگاه را دریافت نمایید می توانید برای دریافت ویزای دانشجویی کشور اسلواکی اقدام نمایید .

 

سایت آتیه آفرینان ایرانیان آماده ارائه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها از جمله دانشگا های مورد تایید وزارت بهداشت در اسلواکی می باشد . اگر در زمینه دانشگا های مورد تایید وزارت بهداشت در اسلواکی به راهنمایی نیاز دارید و یا به پرسشی برخوردید می توانید با مراجعه به سایت آتیه آفرینان ایرانیان از مشاوران این سایت کمک بگیرید .

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس مابلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151