دانشگاه های مورد تأیید وزارت علوم در اسلواکی

دانشگاه های مورد تأیید وزارت علوم در اسلواکی

در این مقاله قصد داریم به معرفی دانشگاه های مورد تأیید وزارت علوم در اسلواکی بپردازیم .

 

کشور اسلواکی یکی از کشور های مهاجر پذیر و زیبا می باشد که هر ساله گردشگران فراوانی را به خود جلب می کند . برای ورود به کشور اسلواکی باید ویزای این کشور را تهیه کنید که در مقاله تعیین وقت سفارت اسلواکی و انواع ویزاهای اسلواکی توضیحات لازم درباره انواع ویزای اسلواکی و روش های تهیه ویزای اسلواکی شرح دادیم .

 

کشور اسلواکی علاوه بر مناطق گردشگری دارای دانشگاه هایی است و تقریباً همه رشته ها در دانشگاه های این کشور در همه مقاطع تدریس می شوند . تحصیل در اسلواکی برای هر مقطع و رشته نیاز به شرایط خاصی دارد که دانشجو در صورت برخورداری از شرایط لازم می تواند برای دریافت پذیرش از دانشگاه مورد نظر خود در اسلواکی در خواست دهد .

 

همانطور که اطلاع دارید تحصیل در اسلواکی یکی از روش های مهاجرت به این کشور می باشد . این روش نسبت به سایر روش ها برای دریافت اقامت اسلواکی آسان تر و سریع تر می باشد . بنابراین افراد زیادی تلاش می کنند که بتوانند پذیرش دانشگاه های کشور اسلواکی را دریافت کرده و از طریق تحصیل به کشور اسلواکی مهاجرت نمایند .

 

حال داوطلبان باید در انتخاب دانشگاه مورد نظر خود در اسلواکی دقت کنند و دانشگاهی را که مورد تأیید وزارت علوم در اسلواکی باشد را انتخاب کرده اقدام به دریافت پذیرش از آن دانشگاه نمایند .

در ادامه دانشگاه هایی مورد تأیید وزارت علوم در اسلواکی معرفی می شوند .

دانشگاه های مورد تأیید وزارت علوم در اسلواکی به شرح زیر می باشند .

  • Slovak University of Technology in Bratislava

این دانشگاه در مورد تأیید وزارت علوم در اسلواکی می باشد و در گروه بندی خوب قرار دارد .

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه دانشگاه های مورد تأیید وزارت علوم در اسلواکی می توانید به سایت آتیه آفرینان ایرانیان مراجعه نمایید .

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس مابلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151