مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای تحصیلی اسلواکی

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای تحصیلی اسلواکی

در این بخش مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای تحصیلی اسلواکی را معرفی می کنیم . همانطور که اطلاع دارید افراد خارجی برای تحصیل در کشور اسلواکی باید ویزای تحصیلی اسلواکی را تهیه نمایند . برای دریافت ویزای تحصیلی کشور اسلواکی ابتدا باید از یک دانشگاه معتبر در کشور اسلواکی پذیرش تحصیلی دریافت نمایید .

 

 

دریافت پذیرش تحصیلی اسلواکی

 برای دریافت پذیرش تحصیلی باید به سایت دانشگاه مورد نظر خود  مراجعه نمایید و از شرایط لازم برای تحصیل در آن دانشگاه مطلع شوید . سپس در تاریخ مشخص شده فرم در خواست پذیرش تحصیلی و مدارک مربوطه را به دانشگاه مربوطه ارسال نمایید . در صورتی که دانشگاه شما را تایید نماید برای شما نامه پذیرش تحصیلی ارسال می کند .

پس از دریافت نامه پذیرش تحصیلی شما باید به سفارت اسلواکی مراجعه نمایید برای دریافت ویزای دانشجویی وقت مصاحبه دریافت نمایید. در صورتی که پس از مصاحبه و ارائه مدارک لازم ، سفارت اسلواکی شما را تایید کند ویزای تحصیلی شما صادر می شود .

 

تحصیل در اسلواکی

امکان تحصیل در 3 مقطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری برای دانشجویان خارجی در کشور چک وجود دارد . دانشجویان می توانند در طول مدت تحصیل خود در کشور اسلواکی به انجام کار های دانشجویی مشغول شوند و هزینه های تحصیل و زندگی خود را در کشور اسلواکی را تأمین نمایند . همچنین دانشجویانی که دارای شرایط و معدل مورد نیاز باشند می توانند از بورسیه های تحصیلی اسلواکی استفاده نمایند .

 

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای تحصیلی اسلواکی

  • تکمیل فرم ویزا جهت دریافت ویزای تحصیلی اسلواکی
  • پاسپورت معتبر دارای اعتبار لازم
  • بیمه مسافرتی متقاضی
  • پرداخت هزینه های اداری ( 60 یورو )
  • مدارک اثبات کننده تمکن مالی ( متقاضی )
  • نامه پذیرش از دانشگاه مورد نظر

 

شما می توانید جهت دریافت اطلاعات کامل تر و اطلاع  از مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای تحصیلی اسلواکی به سایت آتیه آفرینان ایرانیان مراجعه نمایید .

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس مابلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151