تحصیل به زبان انگلیسی در اسلواکی

تحصیل به زبان انگلیسی در اسلواکی

معمولاً دوره های تحصیلی در کشور اسلواکی به زبان اسلواکیایی ارائه می شود . اما در برخی رشته ها امکان تحصیل به زبان انگلیسی در اسلواکی وجود دارد . برای تحصیل به زبان انگلیسی در اسلواکی دانشجو باید دارای مدرک زبان آیلتس باشد . نمره آیلتس برای تحصیل در هر مقطع تحصیلی متفاوت است . برای تحصیل به زبان انگلیسی در اسلواکی در مقطع کارشناسی مدرک زبان آیلتس 5/5 الزامی است . برای تحصیل به زبان انگلیسی در اسلواکی در مقطع کارشناسی ارشد مدرک زبان آیلتس 5/6 الزامی است . برای تحصیل به زبان انگلیسی در اسلواکی در مقطع کتری مدرک زبان آیلتس 7 الزامی است .

 

 

 

طول دوره تحصیل در مقطع کارشناسی در کشور اسلواکی بین 3 تا 4 سال و طول مدت تحصیل در مقطع فوق لیسانس در اسلواکی بین 1 تا 2 سال و طول مدت تحصیل در مقطع دکتری در اسلواکی بین 3 تا 4 سال می شود .

 

نکته قابل توجه در تحصیل در اسلواکی شرایط سنی دانشجویان است به این صورت که برای تحصیل در مقطع لیسانس سن دانشجویان  نباید بیش از 25 سال باشد و برای تحصیل در مقطع فوق لیسانس سن دانشجویان نباید بیش از 35 سال باشد و برای تحصیل در مقطع دکتری نیز محدودیت سنی وجود ندارد .

 

لازم به ذکر است که برای تحصیل در رشته های پزشکی در کشور اسلواکی داوطلبان باید قبل از شروع دوره تحصیلی در دوره های کالج شرکت نمایند و پس از پایان دوره باید در آزمون کالج شرکت نمایند و در صورت قبولی در آزمون می توانند وارد دانشگاه شوند .

 

همچنین افرادی که می خواهند به زبان اسلواکیایی در کشور اسلواکی تحصیل نمایند می توانند قبل از شروع دوره تحصیلی در دوره های آموزش زبان در کالج اسلواکی شرکت نمایند و مدرک زبان خود را بگیرند .

 

جهت تکمیل اطلاعات خود در زمینه تحصیل به زبان انگلیسی در اسلواکی می توانید به سایت آتیه آفرینان ایرانیان مراجعه نمایید .

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس مابلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151