مزایای تحصیل در اسلواکی

مزایای تحصیل در اسلواکی

کشور اسلواکی از دانشگاه های معتبری برخوردار است . هر ساله دانشجویان بین المللی زیادی برای تحصیل به کشور اسلواکی مهاجرت می کنند . مزایای تحصیل در اسلواکی باعث می شود که علاقه داوطلبان خارجی برای تحصیل در دانشگاه های این کشور افزایش یابد .  داوطلبان خارجی می توانند برای تحصیل در هر سه مقطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری در کشور اسلواکی اقدام نمایند .

 

 

مزایای تحصیل در اسلواکی

مزایای تحصیل در اسلواکی عبارتند از :

  • وجود دانشگاه های معتبر در کشور اسلواکی
  • ثبت نام در دانشگاه های اسلواکی بدون نیاز به مدرک زبان
  • پایین بودن هزینه های تحصیل و هزینه های زندگی برای دانشجویان
  • مدارک تحصیلی صادر شده از دانشگاه های کشور اسلواکی در همه کشور های دنیا از جمله وزارت بهداشت کشور ایران مورد تایید است .
  • در صورتی که دانشجویان به زبان اسلواک مسلط باشند می توانند به صورت رایگان در کشور اسلواکی تحصیل کنند .
  • دانشجویان در تمام مقاطع تحصیلی در اسلواکی این امکان را دارند که در کنار تحصیل خود به انجام کار های دانشجویی مشغول شوند .
  • دانشجویان مقاطع مختلف در کشور اسلواکی می توانند پس از پایان دوره تحصیل خود اقامت کشور اسلواکی را دریافت کنند .
  • دانشجویانی که در کشور اسلواکی تحصیل می کنند این امکان را دارند که برای انتقالی به سایر کشور های اروپایی درخواست بدهند .

 

بورسیه تحصیلی در اسلواکی

یکی دیگر از مزایای تحصیل در اسلواکی بورسیه های تحصیلی اسلواکی است که برای دانشجویان ارائه می شود . دانشجویانی که به زبان اسلواک در دانشگاه های دولتی کشور اسلواکی تحصیل می کنند می توانند برای دریافت بورسیه های تحصیلی در اسلواکی اقدام نمایند .  دانشجویانی که موفق به دریافت بورسیه های تحصیلی کشور اسلواکی شوند نباید در طول استفاده از بورسیه تحصیلی از کشور اسلواکی خارج شوند . لازم به ذکر است دانشجویانی که بورسیه تحصیلی دریافت می کنند از بیمه درمانی نیز برخوردار می شوند .

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس مابلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151