ویزای تحصیلی اسلواکی

ویزای تحصیلی اسلواکی

دانشجویان خارجی می توانند به زبان انگلیسی در کشور اسلواکی تحصیل نمایند . طول دوره هر ترم تحصیلی در اسلواکی 5 ماه می باشد و شروع سال تحصیلی در کشور اسلواکی در فصل بهار و فصل پاییز می باشد .

برای تحصیل در کشور اسلواکی دریافت ویزای تحصیلی اسلواکی الزامی است . برای تهیه ویزای تحصیلی اسلواکی دانشجو باید پس از دریافت پذیرش از دانشگاه مورد نظر خود در کشور اسلواکی ، ابتدا به سفارت اسلواکی در کشور ایران مراجعه نماید .

 

 

لازم به ذکر است که دریافت ویزای تحصیلی اسلواکی برای تحصیل در رشته های پزشکی و دندانپزشکی نسبت ویزای تحصیلی سایر کشور ها برای تحصیل در رشته های پزشکی و دندانپزشکی بسیار راحت تر است ، زیرا کشور اسلواکی شرایط راحت تری را برای تحصیل در رشته های پزشکی و دندانپزشکی دارد .

 

 روش دریافت ویزای تحصیلی اسلواکی به این شرح است که ابتدا فرد برای تعیین وقت سفارت اسلواکی اقدام می نماید . سپس در تاریخی که قبلاً توسط سفارت به فرد ارائه شده است فرد باید در سفارت اسلواکی حاضر باشد . پس از انجام مصاحبه و ارائه مدارک توسط فرد به سفارت اسلواکی در صورتی که درخواست فرد تایید شود اجازه ورود او به کشور اسلواکی صادر خواهد شد .

 

ویزای تحصیلی اسلواکی مدارک لازم جهت تهیه ویزای تحصیلی اسلواکی

  • تکمیل فرم درخواست ویزای تحصیلی اسلواکی
  • پاسپورت متقاضی با حداقل اعتبار 6 ماه
  • بیمه مسافرتی متقاضی جهت دریافت ویزای تحصیلی اسلواکی
  • گواهی تمکن مالی متقاضی جهت دریافت ویزای تحصیلی اسلواکی
  • پرداخت هزینه های لازم ( 60 یورو ) جهت دریافت ویزای تحصیلی اسلواکی

 

پس از  15 روز کاری مشخص خواهد شد که مدارک متقاضی و درخواست او تایید خواهد شد یا خیر در صورت تایید درخواست متقاضی و مدارک او ویزای تحصیلی اسلواکی برای متقاضی صادر خواهد شد .

 

جهت کسب اطلاعات کامل تر در زمینه ویزای تحصیلی اسلواکی و دریافت مشاوره رایگان می توانید به سایت آتیه آفرینان ایرانیان مراجعه نمایید .

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس مابلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151