تحصیل کارشناسی در اسلواکی

تحصیل کارشناسی در اسلواکی

زبان رسمی برای تحصیل در کشور اسلواکی زبان اسلواکیایی است . البته دانشجویان می توانند در صورت تمایل در مقطع لیسانس ، مقطع فوق لیسانس و مقاطع دکتری به زبان انگلیسی مشغول تحصیل شوند . در صورتی که داوطلبان بخواهند به زبان انگلیسی به تحصیل کارشناسی در اسلواکی بپردازند باید دارای مدرک آیلتس 6 به بالا باشند .

 

 

تحصیل در  رشته پزشکی در اسلواکی

اگر دانشجویان بخواهند به در رشته های پزشکی به تحصیل پزشکی در اسلواکی بپردازند باید در امتحان ورودی مربوط به رشته ی خود بپردازند . اگر دوره ی تحصیل کارشناسی در اسلواکی که شما در آن تحصیل می کنید به زبان انگلیسی باشد امتحان ورودی شما هم به زبان انگلیسی خواهد بود .اما در صورتی که دوره ی تحصیل شما به زبان اسلواکیایی باشد امتحان ورودی شما هم به زبان اسلواکیایی می باشد .

 

در مقاله اقامت اسلواکی ، اطلاعات کاملی در این زمینه برای شما فراهم کرده ایم .

 

طول دوره تحصیل کارشناسی در اسلواکی

دوره ی تحصیل کارشناسی در اسلواکی 3 تا 4 سال زمان می برد . برای تحصیل کارشناسی در اسلواکی داوطلب باید دارای مدرک دیپلم می باشد . داوطلبان کارشناسی در اسلواکی می توانند در هفته به مدت 10 تا 20 ساعت مشغول کار شوند و از این طریق هزینه های زندگی خود را تأمین نمایند .

 

علاوه بر این مقاله ، مقاله های دیگری از قبیل تحصیل در اسلواکی در این سایت موجود می باشد .

 

هزینه تحصیل کارشاسی در اسلواکی

هزینه تحصیل کارشناسی در اسلواکی به زبان اسلواکیایی رایگان است اما هزینه تحصیل کارشناسی به زبان انگلیسی در اسلواکی تقریباً بین 3000 تا 5000 یورو در هر سال می شود . هزینه زندگی دانشجویی در کشور اسلواکی بستگی به دانشجو دارد اما می توان گفت تقریباً بین 700 تا 1000 یورو می شود .

 

برای مهاجرت به اسلواکی روش های زیادی وجود دارد که در مقاله های قبلی ذکر شده است .

 

تحصیل کارشناسی در اسلواکی مدارک لازم جهت دریافت ویزای دانشجویی اسلواکی

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای دانشجویی اسلواکی به شرح زیر است .

  • تکمیل فرم درخواست توسط متقاضی
  • پرداخت هزینه اداری سفارت
  • نامه پذیرش از دانشگاه در اسلواکی
  • بیمه مسافرتی متقاضی
  • پاسپورت معتبر متقاضی
  • مدارک تمکن مالی متقاضی

 

سایت آتیه آفرینان ایرانیان آماده ارائه مشاوره رایگان در زمینه تحصیل کارشناسی در اسلواکی می باشد .

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس مابلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151