تحصیل دکتری در اسلواکی

تحصیل دکتری در اسلواکی

برای تحصیل دکتری در اسلواکی داوطلب باید دارای مدرک فوق لیسانس باشد . دانشجویانی که معدل بالاتری در مقطع فوق لیسانس داشته باشند شانس بیشتری هم برای دریافت پذیرش از دانشگاه های کشور اسلواکی در مقطع دکترا خواهند داشت .

 

 

 

علاوه بر این مقاله ، مقاله های دیگری از قبیل تحصیل در اسلواکی در این سایت موجود می باشد .

 

طول دوره تحصیل دکتری در اسلواکی

طول دوره تحصیل دکترا در اسلواکی بین 3 تا 4 سال می باشد . دوره دکتری در اسلواکی به زبان انگلیسی ارائه می شود بنابراین داوطلبان باید دارای حداقل مدرک زبان آیلتس 7 باشند . در طول مدت تحصیل دانشجویان می توانند درهر هفته به مدت 30 ساعت به کار دانشجویی مشغول شوند و از این طریق هزینه های خود را تامین نمایند .

 

تحصیل دکتری در اسلواکی - هزینه زندگی و تحصیل در اسلواکی

هزینه تحصیل دکترا برای دانشجویانی که مقیم کشور اسلواکی هستند رایگان است . اما دانشجویان خارجی باید در هرسال مبلغ 750 تا 10000 یورو بابت شهریه دانشگاه پرداخت نمایند . هزینه زندگی در کشور اسلواکی برای دانشجویان تقریباً بین 700 تا 1000یورو در هر ماه می شود . افرادی که از خوابگاه های موجود در دانشگاه خود برای اقامت استفاده نمایند باید ماهیانه مبلغ 150 تا 200 یورو بابت هزینه خوابگاه پرداخت نمایند . افرادی هم که که بخواهند برای اقامت خود خانه ای مجزا اجاره نمایند باید ماهیانه مبلغ 300 تا 500 یورو بابت اجاره خانه پرداخت نمایند .

 

برای مهاجرت به اسلواکی روش های زیادی وجود دارد که در مقاله های قبلی ذکر شده است .

 

تحصیل دکتری در اسلواکی دانشگاه های معتبر اسلواکی

تعدادی از دانشگاه های معتبر کشور اسلواکی عبارتند از :

  • دانشگاه کامنیوس در براتیسلاوا در اسلواکی
  • دانشگاه کنستانتینوس در نیترا در اسلواکی
  • دانشگاه St.Cyril و Methodius
  • دانشگاه ماتی بل در بانسکا بیستریکا در اسلواکی
  • دانشگاه پاول جوزف Šafárik در بودگلد در اسلواکی
  • دانشگاه فنی Košice در اسلواکی

 

در مقاله اقامت اسلواکی ، اطلاعات کاملی در این زمینه برای شما فراهم کرده ایم .

 

لازم به ذکر است که برای تحصیل دکترا در اسلواکی محدودیت سنی برای داوطلبان وجود ندارد . همچنین دانشجویانی که در کشور اسلواکی تحصیل می کنند این امکان را دارند که پس از اتمام دوره ی تحصیل خود به شکل تمام وقت در کشور اسلواکی مشغول کار شوند . البته برای کار در کشر اسلواکی داوطلبان باید به زبان اسلواکیایی مسلط باشند .

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس مابلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151