مقاطع تحصیلی در اتریش

مقاطع تحصیلی در اتریش

در این مقاله شما را با مقاطع تحصیلی در اتریش آشنا می کنیم .

 

 

مقاطع تحصیلی در اتریش دوره کالج یا پیش دانشگاهی در اتریش

دوره کالج ها در کشور اتریش معمولاً شامل 2 ترم می باشد . آموزش ها در کالج ها به زبان آلمانی ارائه می شوند . در کالج ها داوطلبان باید با توجه به نمرات و معدل دریافت کرده در دوران دبیرستان و همچنین نوع رشته ای که می خواهند در آن تحصیل نمایند تعدادی از دروس دوران دبیرستان را تحت عنوان پیش نیاز بگذرانند . البته دانشجویان برای این که بتوانند وارد کالج ها بشوند باید دوره های زبان آلمانی را گذرانده باشند . دانشجویان می توانند پس از این که وارد کشور اتریش شدند در موسسات آموزش زبان این کشور ثبت نام کنند و دوره زبان آلمانی را بگذرانند . دانشجویانی که دوره زبان را بگذرانند و در امتحانات پایان دوره کالج ها هم قبول شوند به عنوان دانشجوی رسمی دانشگاه مورد نظر شناخته می شوند .

 

مقاطع تحصیلی در اتریش - مقطع تحصیلی لیسانس در اتریش

داوطلبانی که می خواهند در مقطع لیسانس در کشور اتریش مشغول تحصیل شوند باید در کنکور سراسری و یا پیام نور ایران قبول شوند . البته رشته تحصیلی دانشجو در ایران باید با رشته ای که می خواهد در اتریش تحصیل کند یکی باشد . دانشجویانی که مدرک دیپلم خود را از ایران گرفته اند باید قبل از ورود به دانشگاه در کالج ها ثبت نام کنند و دوره های زبان آلمانی را نیز بگذرانند .

 

مقاطع تحصیلی در اتریش -  مقطع تحصیلی فوق لیسانس و دکترا در اتریش

دانشجویانی که می خواهند در مقاطع تحصیلی فوق لیسانس و دکترا در کشور اتریش تحصیل نمایند باید در کشور ایران در رشته مورد نظر خود در کنکور سراسری قبول شده باشند و یا در دانشگاه های ایران مشغول تحصیل در رشته مورد نظر باشند . زبان تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در اتریش در برخی از رشته ها به زبان آلمانی می باشد اما در بسیاری از رشته ها دوره های تحصیلی به زبان انگلیسی است .

زبان تحصیل در مقطع دکتری نیز برای بیشتر رشته ها انگلیسی است و برخی رشته ها به زبان آلمانی ارائه می شوند .

 

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس مابلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151