دانشگاه یوهانس کپلر لینز (Johannes Kepler University Linz )

دانشگاه یوهانس کپلر لینز (Johannes Kepler University Linz  )

دانشگاه یوهانس کپلر لینز (Johannes Kepler University Linz ) در سال 1966 در شهر لینتس از کشور اتریش تاسیس شده است . شهر لینتس سومین شهر بزرگ کشور اتریش است . دانشگاه یوهانس کپلر لینز در میان 600 دانشگاه برتر در جهان می باشد .  این دانشگاه به روز ترین و جدید ترین تکنولوژی ها را استفاده می کند و همین ویژگی از مهم ترین و تاثیرگذار ترین دلایل موفقیت این دانشگاه می باشد . دانشگاه یوهانس کپلر لینز دارای 120 پروفسور و 1700 کارمند اداری می باشد . این دانشگاه با ارائه 60 رشته  و دارا بودن 20000 دانشجو در بین 4 دانشگاه بزرگ کشور اتریش می باشد .

 

 

دانشگاه یوهانس کپلر لینز (Johannes Kepler University Linz  ) - دانشکده های دانشگاه یوهانس کپلر لینز

دانشکده های دانشگاه یوهانس کپلر لینز عبارتند از :

  • دانشکده علوم اجتماعی ، اقتصاد و کسب و کار

این دانشکده بزرگترین و قدیمی ترین دانشکده ی دانشگاه یوهانس کپلر لینز می باشد .  این دانشکده از 32 موسسه درجه علمی در زمینه اقتثاد ، انفورماتیک کسب و کار ، اقتصاد اجتماعی و ... تشکیل شده است .

  • دانشکده علوم مهندسی و طبیعی

این دانشکده در سال 1969 تاسیس شده است . این دانشکده شامل درجه های علوم کامپیوتر و فیزیک ، اطلاعات الکترونیک ، ریاضیات فنی ، مکاترونیک و شیمی فنی و مهندسی می باشد .

  • دانشکده حقوق

این دانشکده در سال 1975 تاسیس شده است . این دانشکده شامل 20 موسسه می باشد .

 

دانشگاه یوهانس کپلر لینز (Johannes Kepler University Linz  ) - مدارک لازم جهت دریافت پذیرش از دانشگاه یوهانس کپلر لینز

  • تمکیل فرم آنلاین دریافت پذیرش از دانشگاه یوهانس کپلر لینز
  • مدارک تحصیلی قبلی به همراه ریز نمرات آن ها
  • رزومه داوطلب
  • نمرات آزمون های زبان آلمانی

جهت آشنایی بیشتر با دانشگاه یوهانس کپلر لینز و دریافت مشاوره رایگان در زمینه دانشگاه یوهانس کپلر لینز می توانید به سایت آتیه آفرینان ایرانیان مراجعه نمایید و اطلاعات بیشتری کسب نمایید .

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس مابلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151