کارشناسی اتریش,شرایط پذیرش کارشناسی در اتریش,لیسانس در اتریش

کارشناسی اتریش

 

تحصیل در مقطع کارشناسی در اتریش :

 برای ورود به دانشگاههای اتریش در مقطع کارشناسی ، متقاضی می بایست دانشجوی در حال تحصیل در دانشگاههای آزاد و یا دانشگاههای سراسری داخل کشور یا کشورهای دیگر باشد و یا اینکه قبولی در کنکور سراسری را داشته باشند . متقاضیان کارشناسی در اتریش در صورت نداشتن مدرک زبان آلمانی باید پس از ثبت نام در دانشگاه برای آموختن زبان آلمانی و دوره های پیش نیاز ثبت نام کنند. داشتن مدرک زبان آلمانی برای ورود به دانشگاههای اتریش اجباری نمی باشد البته متقاضیان می توانند دوره های زبان را در ایران نیز بگذرانند. طول این دوره بین یک تا دو ترم می باشد که به خود دانشجو بستگی دارد . تدریس در مقطع کارشناسی در دانشگاههای اتریش به زبان آلمانی می باشد.

نکته دیگر اینکه متقاضیانی که مشغول به تحصیل هستند و تعدادی از واحدهای خود را در دانشگاههای ایران گذرانده اند احتیاجی به گذراندن مجدد این واحد ها ندارتد و می توانند این واحدها را در دانشگاههای اتریش تطبیق واحد دهند.

گروه آتیه آفرینان بعنوان تخصصی ترین مرکز اخذ پذیرش از دانشگاههای اتریش اخذ پذیرشها را بطور تضمینی انجام میدهد. مشاوره های این مرکز بصورت رایگان میباشد قبل از هر کاری حتما با مشاورین ما مشورت نمایید.