بوسیه تحصیلی اتریش

همه ی دانشجویانی که در کشور اتریش تحصیل می کنند در رقابت هستند که بتوانند بورسیه تحصیلی اتریش را دریافت کنند . برای دریافت بورسیه تحصیلی اتریش دانشجو باید شرایط لازم را داشته باشد که در ادامه بررسی می شود .

 

کشور اتریش برای دانشجویان بین المللی خود انواع کمک هزینه های تحصیلی را ارائه می کند که به دانشجویان توصیه می شود برای کاهش هزینه های تحصیلی خود از این کمک هزینه ها استفاده نمایند . در کشور اتریش این امکان وجود دارد که دانشجوبه صورت همزمان برای چند کمک هزینه ی تحصیلی درخواست بدهد . در کشور اتریش بورسیه های محدودی وجود دارند که پس از بررسی صلاحیت های لازم متقاضی به او داده می شود .

 

شرایط دریافت در دانشگاه های کشور اتریش متفاوت است . برخی از دانشگاه های پزشکی در کشور اتریش بورسیه تحصیلی پزشکی برای دانشجویان خود ارائه می کنند که با مراجعه به سایت دانشگاه مورد نظر می توانید شرایط آن را بررسی کنید .

 

در بیشتر اوقات دریافت بورسیه تحصیلی در مقطع کارشناسی در کشور اتریش سخت تر از دریافت بورسیه در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری است . افرادی که از رزومه های تحصیلی بالا و عالی در مقاطع قبلی خود برخوردار باشند می توانند بورسیه رایگان کشور اتریش را دریافت نمایند .

 

بورسیه تحصیلی اتریش بورسیه تحصیلی بنیاد جمهوری ارتش کشور اتریش

این بورسیه در تمام مقاطع برای تمام رشته ها ارائه می شود . افرادی که واجد شرایط هستند می توانند از این کمک هزینه استفاده نمایند . همچنین دانش آموزانی که مشکلات مالی دارند می توانند از بورسیه مدارس شبانه روزی کشور اتریش استفاده نمایند .

 

 

بورسیه تحصیلی اتریش بورسیه دانشجویی فولبرایت کشور اتریش

این بورسیه به افرادی که در مقطع کارشناسی ارشد هستند تعلق می گیرد . این بورسیه فرد را بین 1 تا 2 سال پوشش می دهد . برای دریافت این بورسیه داوطلب باید دارای مدرک کارشناسی معتبر باشد . این بورسیه مبلغ 25 هزار دلار برای دوره ی یک ساله و اگر دوره دو ساله باشد  مبلغ 125هزار دلار در هر سال به عنوان کمک هزینه تحصیلی و زندگی دانشجو ارائه می کند . این بورسیه برای رشته مدیریت کسب و کار ، رشته برنامه های LLM و رشته مدیریت انسان و دام ها و رشته دارو سازی ارائه می شود .

 

بودجه پوزیشن های دکتری علوم سیاسی کشور اتریش 2017 HIS

این بورسیه هزینه تحصیل در مقطع دکتری را دریافت می کند . کسی که این بورسیه را دریافت کند به وسیله مؤسسه HIS زیرنظر گرفته می شود . این بورسیه مبلغ 2.052 یورو در هر ماه به دانشجو ارائه می دهد به علاوه مبلغ 800 یورو هم به عنوان کمک هزینه تحصیلی به فرد می دهد .

 

 

تحصیل داروسازی در اتریش

تحصیل داروسازی در اتریش

در کشور اتریش 3 دانشگاه داروسازی معروف وجود دارد . اکثر افراد تمایل دارند که برای تحصیل داروسازی در اتریش پذیرش یکی از این سه دانشگاه را دریافت کنند که در ادامه به معرفی شرایط هر کدام می پردازیم .

 

برای ثبت شرکت در اتریش اتریش می توانید مقاله " ثبت شرکت در اتریش " را بخوانید .

 

تحصیل داروسازی در اتریش دانشگاه وین در کشور اتریش

برای ورود به دانشگاه داروسازی وین داوطلب باید به صورت آنلاین برای آزمون ورودی دانشگاه ثبت نام کند . سپس داوطلب باید باید در آزمون ورودی مرحله یک شرکت کند . پس از آن داوطلب باید در آزمون ورودی مرحله دو شرکت کند . پس از بررسی و ارزیابی آزمون داوطلب نتیجه ی آن برای داوطلب از طریق ایمیل ارسال می شود .

تحصیل داروسازی در اتریش دانشگاه گراتس در کشور اتریش

برای ورود به این دانشگاه داوطلب باید دارای مدرک زبان C1 باشد زیرا تحصیل در این دانشگاه به زبان آلمانی می باشد . داوطلب باید مدرک زبان و سایر مدارک خود را از طریق ایمیل یا به صورت حضوری به امور دانشگاهی دانشگاه گراتس تحویل دهد . همچنین داوطلب باید در آزمون ورودی این دانشگاه قبول شود .

تحصیل داروسازی در اتریش دانشگاه اینسبورک در کشور اتریش

طول دوره تحصیلی در این دانشگاه 6 ترم می باشد . دانشجو برای ورود به این دانشگاه باید مدرک دیپلم خود را ارائه دهد و در آزمون ورودی این دانشگاه نیز شرکت کند . اگر داوطلب در آزمون ورودی دانشگاه شرکت نکند باید حداقل 10 ساعت در کلاس ها ی تعیین شده شرکت کند و دروس رشته ی زیست و شیمی را مطالعه کند . آزمون هایی که دانشجو یان باید برای ورود به ترم اول دانشگاه اینسبورک بگذراند عبارتند از : آزمون شیمی عمومی ویژه ی دانشجویان داروسازی ، آزمون زیست عمومی و زیست سلولی ، ارائه ی یک مقاله در زمینه ی دارو سازی و آزمون ریاضی و آمار .

 

برای ورود به مقطع دکتری دارو سازی در کشور اتریش دانشجو باید در آزمون ورودی دانشگاه شرکت کند و همچنین دارای مدرک زبان آلمانی B2 باشد . طول دوره ی دکتری داروسازی در کشور اتریش 6 سال می باشد و شهریه ی هر ترم در این دوره 380 یورو می شود .

 

اگر می خواهید دربارۀ تحصیل داروسازی در اتریش اطلاعات بیشتری کسب نمایید می توانید به سایت آتیه آفرینان ایرانیان مراجعه کنید و مقالۀ " تحصیل دارو سازی در اتریش " را مطالعه نمایید .

تحصیل رایگان در اتریش

کشور اتریش امکان تحصیل رایگان را برای دانشجویان خارجی فراهم کرده است . همین مسئله باعث افزایش تمایل افراد ایرانی برای تحصیل در اتریش می شود . در ادامه به بررسی تحصیل رایگان در اتریش می پردازیم .

 

تحصیل رایگان در اتریش تحصیل رایگان در مقطع لیسانس در کشور اتریش

برای دریافت پذیرش تحصیل رایگان در کشور اتریش برای مقطع لیسانس داوطلب باید دارای مدرک دیپلم باشد. همچنین داوطلب باید نامه عدم منع تحصیل خود را به همراه ترجمه مدارک خود به دانشگاه مود نظر ارائه دهد . در مقطع لیسانس در کشور اتریش دانشجو فقط باید هزینه های ثبت نام در دانشگاه را پرداخت می کند و لازم نیست که دانشجو برای تحصیل در دانشگاه شهریه پرداخت نماید . دوره ی لیسانس در کشور اتریش 4 ساله است و دانشجو در طول این  4 سال اجازه دارد در هر هفته 24 ساعت کار دانشجویی انجام دهد .

 

تحصیل رایگان در اتریش تحصیل رایگان در مقطع فوق لیسانس در کشور اتریش

برای تحصیل رایگان در مقطع فوق لیسانس در کشور اتریش دانشجو باید مدرک معتبر لیسانس خود را به همراه مدارک دیگر به دانشگاه ارائه دهد . دانشجویان در این مقطع اگر بخواهند همسر و فرزندان خود را به کشور اتریش بیاورند باید در مدت زمان 3 ماهه ی اقامت موقتی که در کشور اتریش دارند درخواست دریافت اقامت دائم تحصیلی در اتریش را به سفارت ارائه دهند . دانشجویان در مقطع کارشناسی ارشد اجازه دارند به صورت پاره وقت مشغول به کار شوند .

 

تحصیل رایگان در اتریش تحصیل رایگان در مقطع دکتری در کشور اتریش

در مقطع دکتری در کشور اتریش دانشجو می تواند به صورت رایگان به تحصیل بپردازد . همچنین دانشجو می تواند برای پروژه های خود نیز حقوق دریافت نماید . مقطع دکتری برای دانشجویان سابقه کاری نیز حساب می شود . افراد برای تحصیل رایگان در مقطع دکتری در کشور اتریش باید مدارک تحصیلی مقاطع قبلی خود را به همراه مدارک هویتی و مدرک عدم منع تحصیلی به همراه تأیید یک استاد راهنما را به دانشگاه مورد نظر ارائه دهند . دانشجویانی که به زبان آلمانی مسلط نیستند می توانند به زبان انگلیسی در این مقطع تحصیل نمایند . همچنین دانشجویان مقطع دکتری در اتریش می توانند در هفته 30 ساعت کار کنند .

 

تحصیل پزشکی در اتریش

تحصیل پزشکی در اتریش

افراد زیادی از کشور ایران و همچنین سایر کشور های خارجی قصد دارند که برای تحصیل پزشکی به کشور اتریش مهاجرت کنند . در این مقاله به تحصیل پزشکی در اتریش پرداخته می شود .

متقاضیان پس از اخذ اقامت تحصیلی در کشور اتریش و دریافت پذیرش تحصیلی اتریش می توانند برای دریافت تابعیت این کشور یا شهروندی آن اقدام نمایند .

در کشور اتریش تحصیل پزشکی رایگان است به همین جهت افراد زیادی تمایل دارند که برای تحصیل پزشکی به کشور اتریش مهاجرت کنند . برای ورود به دانشگاه های پزشکی اتریش فرد باید به زبان آلمانی مسلط باشد و مدرک زبان آلمانی داشته باشد . همچنین باید توجه داشته باشید که آزمون ورودی دانشگاه های پزشکی اتریش به زبان آلمانی می باشد و در صورتی که شما تسلط کافی به زبان آلمانی را نداشته باشید نمی توانید در آزمون ورودی دانشگاه موفق شوید .

 

تحصیل پزشکی در اتریش - دانشگاه های علوم پزشکی مورد تایید وزارت علوم ایران در کشور اتریش

  • دانشگاه علوم پزشکی وین در کشور اتریش
  • دانشگاه اینسبروک در کشور اتریش
  • دانشگاه گراتس در کشور اتریش
  • دانشگاه وین در کشور اتریش

 

تحصیل پزشکی در اتریش - مدارک لازم جهت دریافت ویزای تحصیلی اتریش

  1. درخواست برای پذیرش در دانشگاه
  2. اثبات ملیت متقاضی
  3. کپی از شناسنامه متقاضی
  4. مدرک زبان آلمانی متقاضی
  5. ترجمه ی مدارک متقاضی به زبان آلمانی

 

با توجه به این که هزینه تحصیل پزشکی در کشور اتریش رایگان می باشد شما فقط باید مبلغی تقریباً بین 1000 تا 2000 یورو برای انجام ثبت نام اولیه ی خود در دانشگاه پرداخت کنید . هزینه های زندگی دانشجویی در کشور اتریش برای هر فرد با توجه به نوع زندگی او متفاوت است اما در حالت کلی هزینه ی زندگی دانشجویی در کشور اتریش برای هر فرد ماهیانه بین 700 تا 1000 یورو خواهد شد .

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تحصیل پزشکی در اتریش به سایت آتیه آفرینان ایرانیان مراجعه نمایید .

صفحه1 از8

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس مابلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151