مهاجرت به آلمان

مهاجرت به آلمان

برای مهاجرت به آلمان روش های متفاوتی وجود دارد که هر فرد با توجه به شرایطی که دارد می تواند با استفاده از یکی از آن به آلمان مهاجرت کند . آسان بودن یا سخت بودن هیچ کدام از روش های مهاجرت به کشور آلمان مشخص نیست زیرا شخص باید برای مهاجرت شرایط لازم را داشته باشد و اگر شرایط لازم را نداشته باشد ممکن است ایجاد شرایط مناسب کمی برایش سخت باشد . در این مقاله ما انواع روش های مهاجرت به آلمان را شرح می دهیم حال شما می توانید به هر کدام از روش ها که تمایل دارید و امکان ایجاد شرایط لازم را دارید به کشور آلمان مهاجرت نمایید .  روش های مهاجرت به آلمان به شرح زیر می باشد .

 

شما می توانید پس از مطالعه این مقاله ، مقاله تحصیل در آلمان را مطالعه نمایید .

 

 

مهاجرت به آلمان مهاجرت به از طریق تحصیل به کشور آلمان

دریافت ویزای تحصیلی یکی از بهترین روش ها برای مهاجرت جوانان به کشور آلمان است . مهاجرت از طریق تحصیل هزینه ی پایینی نیاز دارد و به همین دلیل افراد زیادی از این روش استفاده می کنند . داوطلبان می توانند با تحصیل در آلمان با هزینه های پایین یا گاهی رایگان مدارک تحصیلی معتبر دریافت کنند .  دانشجویانی که در کشور آلمان تحصیل می کنند اجازه ی کار قانونی به مدت 90 روز به صورت تمام وقت و یا 180 رو به صورت پاره وقت را دارند . البته برای مشغول به کار شدن دانشجویان باید به زبان آلمانی مسلط باشند .

 

مهاجرت به آلمان مهاجرت از طریق کار در آلمان

یکی دیگر از روش های مهاجرت به آلمان مهاجرت کاری به این کشور است . برای مهاجرت کاری فرد باید توانایی داشته باشد که همانند یک کارمند آلمانی مشغول به کار شود . هنگامی که یک فرد خارجی برای کاری در آلمان استخدام می شود باید قبل از استخدام فرد خارجی بررسی شود که شخصی در کشور آلمان برای انجام آن کار درخواست نداده باشد . همچنین فرد خارجی باید دارای مدارک معتبر تحصیلی باشد .

اگر فردی بخواهد در کشور آلمان ثبت شرکت نماید باید قبل از رفتن به این کشور اقدامات لازم را انجام داده باشد .

 

برای اقامت آلمان روش های زیادی وجود دارد که در مقاله اقامت آلمان ارائه شده است .

 

 مهاجرت به آلمان مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در آلمان

برای این که بتوانید یک کسب و کار در کشور آلمان راه اندازی کنید ابتدا باید بررسی کنید که تقاضا برای کار مورد نظر شما در کشور آلمان وجود داشته باشد . همچنین کسب و کاری که شما راه اندازی می کنید باید در اقتصاد کشور آلمان تأثیر مثبت داشته باشد . سرمایه ی لازم برای راه اندازی کسب و کار در کشور آلمان حداقل 250000 یورو می باشد .

 

مهاجرت به آلمان مهاجرت از طریق ازدواج به کشور آلمان

اگر شما با فردی که تابعیت کشور آلمان را دارد ازدواج کنید می توانید اقامت کشور آلمان را دریافت نمایید . اگر شما ازدواج کرده باشید و گواهی قانونی ازدواج با یک تبعه آلمانی را داشته باشید بدون نیاز به اجازه می توانید در این کشور مشغول به کار و تحصیل شوید و زندگی نمایید .

 

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس مابلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151