پناهندگی در آلمان

پناهندگی در آلمان

برای پناهندگی به کشورآلمان باید بدانید که پناهندگی در آلمان نسبت به روش های دیگر مهاجرت به آلمان خطرناک تر است . متقاضیان برای پناهنده شدن به کشور آلمان باید بدانند که راه سختی را پیش رو دارند . برای پناهنده شدن تا تأیید درخواست پناهندگی افراد  ، باید پناهجویان در کمپ های پناهندگی زندگی کنند در این کمپ ها زندگی بسیار دشوار است زیرا امکانات بهداشتی در این کمپ ها وجود ندارد و افراد به یکدیگر اعتماد ندارند و مشکلات فراوانی برایشان به وجود می آید . کمپ های پناهندگی در شهر های متفاوت کشور آلمان واقع هستند و همچنین این کمپ ها دارای اتاق های کوچک و فاقد امکانات درمانی و بهداشتی می باشند .  پناهندگی در آلمان دارای انواعی است که در ادامه معرفی می شوند .

 

برای اقامت در کشور آلمان ، می توانید مقاله اقامت در آلمان را مطالعه کنید .

 

 

 

پناهندگی در آلمان پناهندگی سیاسی در کشور آلمان

برای دریافت پناهندگی سیاسی در کشور آلمان ، پناهجو باید ثابت کند که در کشور خودش از نظر سیاسی ، به او آزار رسیده است . پس از اثبات پناهجو به پرونده ی او رسیدگی می شود .

 

برای تحصیل در کشور آلمان می توانید مقاله تحصیل در آلمان را مطالعه نمایید .

 

پناهندگی در آلمان پناهندگی مذهبی در کشور آلمان

برای پناهندگی مذهبی پناهجو باید بتواند ثابت کند که دین خود را تغییر داده است و برای تغییر دین خود در کشورش به او آزار رسیده است . این افراد باید ثابت کنند که اگر پس از تغییر دین خود به کشور خودشان برگردند کشته می شوند . در صورت اثبات این موارد توسط پناهجو به پرونده ی او رسیدگی می شود .

 

پناهندگی در آلمان پناهندگی اجتماعی در کشور آلمان

این نوع پناهندگی در بین مردم دارای طرفداران بسیاری است اما چون فردی که درخواست پناهندگی می دهد در کشور خودش دارای شرایط خوبی است دولت آلمان این نوع پناهندگی را قبول نمی کند و درخواست افرادی پناهندگی اجتماعی در کشور آلمان را ارائه کرده اند ، رد می کند .

 

برای مهاجرت به کشور آلمان ، مقاله مهاجرت به آلمان را نیز مطالعه کنید .

 

لازم به ذکر است که افرادی که درخواست پناهندگی در کشور آلمان را می دهند در صورتی که قبل از بررسی درخواست آن ها در کشور آلمان ، این کشور را ترک کنند و دوباره به کشور خود برگردند درخواست آن ها لغو می شود . و به مدت 10 سال هیچ نوع ویزایی برای این افراد صادر نمی شود .

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس مابلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151