مهاجرت به آلمان از طریق ازدواج

مهاجرت به آلمان از طریق ازدواج

یکی از روش های مهاجرت به سایر کشور ها این است که شما با فردی که تابعیت آن کشور را دارد ازدواج کنید و بعد تابعیت آن کشور را دریافت کنید . کشور آلمان هم دارای قوانینی است که اگر فردی خارجی با یک شخص که تابعیت کشور آلمان را داشته باشد می تواند تابعیت کشور آلمان را به روش مهاجرت به آلمان از طریق ازدواج اخذ نماید .

 

 

با تحصیل در کشور آلمان شما می توانید اجازه اقامت آلمان را کسب نمایید .

 

مهاجرت به آلمان از طریق ازدواج

برای ازدواج ابتدا باید شخصی که تبعه کشور آلمان می باشد باید ثابت کند که توانایی مالی لازم برای تامین مخارج زندگی خود و همسرش را دارد . همچنین شخصی که می خواهد با یک تبعه آلمانی ازدواج کند باید به زبان آلمانی مسلط باشد . بعد از این که یک فرد خارجی با یک تبعه آلمانی ازدواج کند باید به سفارت آلمان در کشور خودش برود و مدارک ازدواج خود را به سفارت آلمان تحویل داده سپس درخواست ویزای ازدواج نماید . پس از بررسی های لازم در صورت تایید مدارک ویزای ازدواج برای آن فرد صادر می شود . پس از اینکه ویزای ازدواج برای فرد صادر شد آن فرد می تواند به راحتی در کشور آلمان زندگی کند و به کار و تحصیل مشغول شود . اگر فرد پس از دریافت ویزای ازدواج سه سال در کشور آلمان اقامت داشته باشد می تواند اقامت دائم خود را در کشور آلمان دریافت کند .

 

برای دریافت ویزای کشور آلمان روش های گوناگونی وجود دارد که یکی از آن ها تحصیل در آلمان می باشد .

 

فردی که می خواهد تبعه کشور آلمان شود و به صورت مهاجرت به آلمان از طریق ازدواج ، اقامت دائم کشور آلمان را دریافت کند باید دارای شرایطی باشد که در ادامه به شرح شرایط موردنیاز مهاجرت به آلمان از طریق ازدواج پرداخته شده است .

 

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر می توانید مقاله مهاجرت به آلمان را مطالعه نمایید .

 

مهاجرت به آلمان از طریق ازدواج - شرایط لازم برای دریافت تابعیت آلمان

شرایط لازم برای دریافت تابعیت آلمان به شرح زیر می باشند .

  1. گذراندن آزمون تابعیت کشور آلمان جهت دریافت تابعیت آلمان
  2. اقامت در کشور آلمان در مدت 8 سال به صورت دائم جهت دریافت تابعیت آلمان
  3. توانایی تامین تمام هزینه های خود و خانواده خود توسط متقاضی جهت دریافت تابعیت آلمان
  4. نداشتن محکومیت کیفری متقاضی جهت دریافت تابعیت آلمان
  5. تسلط به زبان آلمانی جهت دریافت تابعیت آلمان
  6. ترک تابعیت قبلی جهت دریافت تابعیت آلمان
  7. تعهد به قانون اساسی کشور آلمان جهت دریافت تابعیت آلمان

 

 

شما می توانید با مراجعه به سایت آتیه آفرینان ایرانیان راجع به مهاجرت به آلمان از طریق ازدواج مشاوره رایگان دریافت نمایید .

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس مابلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151