اقامت در اسلواکی

اقامت در اسلواکی

برای اقامت در اسلواکی روش های گوناگونی وجود دارد و در این مقاله به معرفی روش های اقامت در اسلواکی می پردازیم .

 

 

اقامت در اسلواکی از طریق سرمایه گذاری

افرادی از که از دارای توانایی مالی کافی هستند  می توانند با ایجاد یک کسب و کار در کشور اسلواکی سرمایه گذاری نمایند . سرمایه گذاران می توانند به سفارت اسلواکی مراجعه کنند و با ارائه ی درخواست مراحل اخذ ویزای سرمایه گذاری اسلواکی را انجام دهند . افرادی که ویزای سرمایه گذاری اسلواکی را دارند در واقع اجازه ی اقامت در اسلواکی را دارند .

سرمایه گذار نباید سابقه کیفری داشته باشد و همچنین از توانایی مالی کافی برای تأمین هزینه های خود مدت اقامت در اسلواکی را داشته باشد . علاوه بر موارد ذکر شده سرمایه گذار باید در درخواست خود به صورت کامل درباره نوع کسب و کار و اهداف خود از ارائه کسب  و کار در مالزی شرح دهد و ثابت نماید که منابع مالی کافی را برای سرمایه گذاری در اسلواکی دارد . همچنین سرمایه گذار باید اثبات کند که برای حداقل 6 ماه تسهیلات لازم را دارد و بیمه درمانی اسلواکی را دریافت کرده باشد . با ویزای سرمایه گذاری ، افراد به مدت 3 سال اجازه اقامت در اسلواکی را دارند .

 

اقامت در اسلواکی از طریق تحصیل

دانشجویان می توانند با دریافت پذیرش از دانشگاه های کشور اسلواکی ویزای تحصیلی کشور مالزی را دریافت کنند . دانشجویانی که ویزای تحصیلی اسلواکی را دریافت نمایند ،  تا پایان دوره ی تحصیلی خود اجازه اقامت در اسلواکی را خواهند داشت  .

 

اقامت در اسلواکی از طریق ازدواج

افرادی که با یک شهروند اسلواکی ازدواج کنند می توانند اجازه اقامت در اسلواکی را دریافت نمایند . فردی که شهروند اسلواکی است باید کارت شناسایی یا گواهی ملیت خود را برای اثبات این که دارای تابعیت اسلواکی است را ارائه نماید . همچنین ازدواج باید طبق قوانین کشوری اسلواکی ، به شکل قانونی انجام شود و ازدواج در اداره ثبت اسلواکی ثبت شود . همچنین برای ازدواج یک فرد خارجی با یک شهروند اسلواکی نباید از نظر قوانین کشور اسلواکی هیچ منعی داشته باشد درغیر اینصورت ازدواج معتبر نمی باشد .

 

اقامت در اسلواکی از طریق کار

افراد می توانند با دریافت ویزای کار کشور اسلواکی اجازه اقامت در اسلواکی را دریافت نمایند . مدت اعتبار ویزای کاری کشور اسلواکی نهایتاً تا 2 سال است و برای کار های فصلی اعتبار ویزای کاری تا 6 ماه است . همچنین فرد فقط برای مشغول شدن به یک کار مشخص برای یک کارفرما می تواند اجازه اقامت در اسلواکی را دریافت کند و درصورتی که بخواهد کارفرمای خود را تغییر دهد باید دوباره برای دریافت اجازه اقامت در اسلواکی درخواست بدهد و اقدامات لازم را انجام دهد .  

 

اقامت در اسلواکی از طریق تولد فرزند

اگر پدر و مادر نوزادی اجازه اقامت در اسلواکی را داشته باشند و نوزاد آن ها در اسلواکی متولد شود پدر و مادر نوزاد می تواند برای دریافت قامت در اسلواکی برای نوزاد خود اقدام نمایند .

 

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس مابلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151