مهاجرت به اسلواکی

مهاجرت به اسلواکی

افراد زیادی تمایل دارند که به کشور مالزی مهاجرت کنند و در این کشور به زندگی ، تحصیل ، کار و ... بپردازند . برای مهاجرت به اسلواکی روش های متفاوتی وجود دارد ، در این مقاله ما به معرفی روش های مهاجرت به اسلواکی می پردازیم .

 

مهاجرت به اسلواکی مهاجرت از طریق تحصیل به اسلواکی

دانشجویانی که می خواهند در رشته ی پزشکی و دندانپزشکی در کشور های خارجی تحصیل نمایند می توانند از دانشگاه های کشور مالزی پذیرش بگیرند . دانشجویان برای تحصیل در اسلواکی برای یک دوره بیش از 90 روز اجازه اقامت دریافت می کنند .

 

مهاجرت به اسلواکی مهاجرت از طریق کار به اسلواکی

افراد خارجی می توانند در کشور اسلواکی به مدت 2 سال اجازه کار دریافت کنند . کسانی که برای کار های فصلی به کشور اسلواکی می روند ، می توانند ویزای کار 6 ماهه دریافت نمایند .

 

مهاجرت به اسلواکی مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به اسلواکی

افرادی که قصد دارند در کشور مالزی سرمایه گذاری نمایند می توانند درخواست سرمایه گذاری در اسلواکی را به سفارت کشور خود ارائه دهند . متقاضیان باید در درخواست خود به صورت کامل در مورد سرمایه گذاری که می خواهند در کشور اسلواکی انجام دهند توضیح دهند . علاوه بر توضیحات ،  متقاضیان باید در درخواست خود اطلاعات کسب و کار خود و اظهارات حساب بانکی خود را ارائه دهند .

 

مهاجرت به اسلواکی مهاجرت از طریق ثبت شرکت  به اسلواکی

افراد خارجی می توانند با ثبت شرکت در کشور اسلواکی اجازه ی اقامت در این کشور را کسب نمایند .

 

مهاجرت به اسلواکی مهاجرت از طریق تولد فرزند به اسلواکی

اگر یک نوزاد خارجی در کشور اسلواکی متولد شود و پدر و مادر او اقامت کشور اسلواکی را داشته باشند ، پدر و مادر نوزاد می توانند تا مدت 90 روز پس از تولد نوزاد برای دریافت اقامت نوزاد در اسلواکی اقدام نمایند .

 

مهاجرت به اسلواکی مهاجرت از طریق پناهندگی به اسلواکی

افراد خارجی می توانند با پناهنده شدن در کشور اسلواکی اجازه ی اقامت در این کشور را دریافت نمایند .

 

مهاجرت به اسلواکی مهاجرت از طریق ازدواج به اسلواکی

فرد می تواند با ازدواج با شخصی که شهروند اسلواکی است ازدواج نماید . برای ازدواج یک فرد خارجی با یک شهروند خارجی نباید هیچ مانع قانونی وجود داشته باشد و ازدواج باید به شکل قانونی در اداره ثبت کشور مالزی صادر شود . اگر یک شهروند اسلواکی با یک فرد خارجی در خارج از کشور اسلواکی ازدواج کند باید ازدواج آن ها در کشور اسلواکی رجیستر شود و ازدواج به رسمیت شناخته شود .

 

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس مابلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151