تابعیت کشور اسلواکی

تابعیت کشور اسلواکی

راه های متفاوتی برای مهاجرت به کشور های خارجی و دریافت تابعیت آن ها وجود دارد . یکی از این راه ها دریافت تابعیت از طریق تولد فرزند است . دریافت تابعیت از طریق تولد فرزند در کشور اسلواکی نیز امکان پذیر است به این صورت که :

 

 

اگر نوزادی متولد شد و پدر و مادر نوزاد شهروند کشور اسلواکی باشند نوزاد نیز تابعیت کشور اسلواکی را دریافت می کند .

 

اگر نوزادی در کشور اسلواکی به دنیا آمده باشد و پدر و مادر نوزاد نامعلوم باشند در آن صورت به نوزاد تابعیت کشور اسلواکی داده می شود .

 

اگر نوزادی در کشور اسلواکی به دنیا بیاید و پدر و مادر نوزاد خارجی باشند در صورتی که کودک نتواند تابعیت پدر یا مادر خود را دریافت نماید به او تابعیت کشور اسلواکی داده می شود . به عنوان مثال اگر زنی که تبعه ایران است با مردی که تبعه فنلاند است ازدواج کند طبق قوانین کشور ایران و قوانین کشور فنلاند نوزادی که از این پدر و مادر متولد می شود نمی تواند تابعیت هیچکدام از والدین خود را دریافت کند .

 

اگر نوزادی در کشور اسلواکی به دنیا بیاید و پدر و مادرش نامعلوم باشند و نوزاد  اقامت هیچ کشوری را نداشته باشد ، همچنین دارای هیچ شهروندی اثبات شده ای نباشد در آن صورت نوزاد تابعیت کشور اسلواکی را دریافت خواهد کرد .

 

اگر نوزادی از پدر و مادری متولد شود که یکی از آن ها خارجی باشند و یکی از آن ها شهروند کشور اسلواکی باشند آن نوزاد تابعیت کشور اسلواکی را دریافت می کند . حتی اگر بعد از مدت ها ثابت شود که آن افراد پدر و مادر واقعی آن نوزاد نبوده اند باز هم کودک تابعیت کشور اسلولکی را دارد .

 

اگر زن و شوهری که هر دو تبعه کشور اسلواکی باشند و یا یکی از آن ها خارجی باشد یک کودک خارجی را به فرزند خواندگی قبول کنند آن کودک نیز تابعیت کشور اسلواکی را دریافت می کند .

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس مابلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151