مهاجرت به اسلواکی از طریق کار

مهاجرت به اسلواکی از طریق کار

کشور اسلواکی یکی از کشور هایی است که افراد زیادی تلاش می کنند که بتوانند به این کشور مهاجرت کنند . یکی از راه های مهاجرت به این کشور ، مهاجرت به اسلواکی از طریق کار می باشد . در ادامه به معرفی مهاجرت به اسلواکی از طریق کار می پردازیم .

 

بر اساس قوانین کشور اسلواکی هنگامی که یک کارفرما بخوهد کارمندی را استخدام کند ابتدا باید شغل مورد نظر را در مدت  3 ماه به صورت آگهی در کشور اسلواکی انتشار دهد . اگر در طول این 3 ماه فرد مورد نظر که دارای شرایط لازم باشد برای این کار پیدا نشد کار فرما باید آگهی خود را به مدت 3 ماه در کشور های اتحادیه اروپا انتشار دهد ، در صورتی که در طول این سه ماه هم فرد واجد شرایط برای انجام کار پیدا نشد حال کارفرما می تواند با مراجعه به وزارت کار و اداره کاریابی در کشور اسلواکی نامه درخواست نیروی کار از اتباع خارجی ، خارج از اتحادیه اروپا را دریافت کند . 

 

برای تحصیل در کشور اسلواکی مقاله ی " تحصیل در اسلواکی " را مطالعه کنید .

 

اگر فردی بتواند با یک کارفرمای خارجی ارتباط برقرار کند و تایید درخواست استخدام خود را از کارفرما بگیرد می تواند برای دریافت ویزای کاری کشور اسلواکی و مهاجرت به اسلواکی از طریق کار اقدام نماید . البته برای دریافت تاییدیه کارفرما شما باید از شرایط لازم تحصیلی ، شرایط سنی مناسب و سابقه شغلی کافی برخوردار باشید .

 

اگر شما ی خواهید به کشور اسلواکی مهاجرت کنید اما موفق به پیدا کردن کار فرما نشده اید می توانید از روش سرمایه گذاری استفاده کنید . برا سرمایه گذاری در کشور اسلواکی شما می توانید در کشور اسلواکی ثبت شرکت نمایید و اقامت موقت این کشور را دریافت کنید . اگر شرکت شما چند سال پشت سرهم فعال باشد و مالیات آن را پرداخت کنید معمولاً پس از گذشت 5 سال می توانید اقامت دائم کشور اسلواکی را دریافت کنید . 

 

پیشنهاد می کنم جهت تکمیل اطلاعات خود  مقاله "مهاجرت از طریق ویزای کار به اسلواکی "  را در سایت آتیه آفرینان ایرانیان مطالعه کنید .

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس مابلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151