مهاجرت به اسلواکی از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به اسلواکی از طریق سرمایه گذاری

شما می توانید با مهاجرت به اسلواکی از طریق سرمایه گذاری ، اقامت این کشور را دریافت کنید . برای سرمایه گذاری در کشور اسلواکی ابتدا فرد باید برای سرمایه گذاری و بیزینس مورد نظر خود یک طرح توجیهی ارائه کند . این طرح حتماً باید جزء طرح های تصویبی دولت کشور اتریش باشد . پس از ارائه ی طرح خود شما باید در کشور اسلواکی ، ثبت شرکت را انجام دهید . پس از ثبت شرکت شما می توانید کارت اقامت کشور اسلواکی را دریافت کنید  .

هزینه های ثبت شرکت ، مالیات و ... در کشور اسلواکی نسبت به سایر کشور ها پایین تر می باشد . شما می توانید با معرفی خودتان به شهر داری محل اقامت خود در کشور اسلواکی از مزایای کشور اسلواکی و همچنین سایر کشور های اروپایی استفاده کنید .

 

مهاجرت به اسلواکی از طریق سرمایه گذاری مدارک لازم جهت ثبت شرکت در اسلواکی

  1. مدارک هویتی متقاضی
  2. پرینت حساب بانکی متقاضی در ایران
  3. مدارک پزشکی

برای ثبت شرکت در کشور اسلواکی به سرمایه ای با حداقل مبلغ 20000 یورو لازم است .  ابتدا یک کارت اقامت برای متقاضی صادر می شود و که با توجه به تصمیمات پلیس اتباع خارجی کشور اسلواکی بین 16 تا 18 ماه دارای اعتبار می باشد . فرد تا یک ماه بعد از صدور کارت اقامت خود ، زمان دارد که کارهای بیمه ی خود را انجام دهد و نتایج تست های پزشکی خود را به اداره پلیس ارائه نماید . پس از صادر شدن کارت اقامت کشور اسلواکی برای متقاضی ، فرد تا 4 ماه زمان دارد که کارت اقامت خود را دریافت کند . برای این که بتوانید کارت اقامت خود را در کشور اسلواکی تمدید نمایید باید شرکتی که در این کشور ثبت کرده اید حداقل 16 هزار یورو فعالیت داشته باشد و 22% آن را به عنوان مالیات پرداخت نمایید .

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت به اسلواکی از طریق سرمایه گذاری به سایت آتیه آفرینان ایرانیان مراجعه نمایید .

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس مابلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151