مهاجرت به کشور اسلواکی از طریق تولد فرزند

مهاجرت به کشور اسلواکی از طریق تولد فرزند

در کشور اسلواکی اگر پدر یا مادر کودک به دنیا آمده شهروند کشور اسلواکی باشند آن کودک هم تابعیت کشور اسلواکی را دارد . این تابعیت بر اساس خون می باشد .

اگر کودکی در کشور اسلواکی به دنیا بیاید اما مشخص نباشد که پدر و مادر او چه کسانی هستند آن کودک شهروند کشور اسلواکی می شود . این تابعیت براساس خاک می باشد .

اگر کودکی در کشور اسلواکی به دنیا بیاید و پدر و مادرش خارجی باشند و کودک نتواند تابعیت پدر و مادرش را دریافت کند کودک شهروند اسلواکی می باشد . مثلاً اگر پد کودک شهروند فنلاند باشد و مادرش شهروند ایران باشد با توجه به قوانین موجود در اعطای تابعیت کودک نمی تواند تابعیت پدر یا مادر خود را دریافت کند در این صورت کودک شهروند کشور اسلواکی می شود . این تابعیت براساس خاک می باشد .

در کل اگر کودکی در کشور اسلواکی به دنیا بیاید و دارای تابعیت کشور دیگری نباشد و یا دارای پدر و مادر مشخصی نباشد  آن کودک تابعیت کشور اسلواکی را دارد .

اگر زن و شوهری که یکی از آن ها تابعیت کشور اسلواکی را داشته باشند و کودکی را از خارج از کشور به فرزند خواندگی قبول کنند آن کودک تابعیت کشور اسلواکی را دریافت می کند .

اگر کودکی در کشور اسلواکی به دنیا بیاید و پدر و مادر کودک اجازه اقامت در کشور اسلواکی را دارا باشند تا 90 روز پس از تولد کودک پدر و مادر می توانند اقدام به اجازه اقامت کودک نمایند . برای این کار پدر و مادر علاوه بر درخواست باید مدارکی را ارائه کنند که عبارتند از :

  • عکس کودک
  • اثبات کردن بیمه درمانی کودک
  • اثبات امنیت مالی کودک
  • پاسپورت کودک ( یا پاسپورت والدین که نام کودک در آن ثبت شده باشد )
  • گواهی تولد کودک
  • ثابت کردن محل اقامت تضمینی برای زندگی کودک

کارشناسان سایت آتیه آفرینان ایران آماده ارائه مشاوره رایگان در زمینه مهاجرت به کشور اسلواکی از طریق تولد فرزند می باشند .

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس مابلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151