اقامت دائم اتریش

اقامت دائم اتریش

همانطور که در مقاله های قبلی هم ذکر گردید برای دریافت اقامت دائم اتریش روش های متنوعی وجود دارد و در این مقاله ما قصد داریم به بررسی روش های دریافت اقامت دائم اتریش بپردازیم .

 

 

اقامت دائم اتریش اقامت دائم اتریش از طریق تمکن مالی

افرادی که دارای توانایی مالی کافی باشند و می توانند با اثبات تمکن مالی خود اقامت اتریش را دریافت نمایند . برای اثبات تمکن مالی فرد باید ثابت نماید که در هر ماه حداقل 1800 یورو درآمد ثابت برای مخارج خود ، 900 یورو برای مخارج همسر خود و 300 یورور برای مخارج هر کدام از فرزندان خود دارد . درآمد ثابت فرد باید از طریق حقوق بازنشستگی ، یا اجاره نامه ملک و املاک ، یا سود سهام شرکت ها با صورت دارایی و یا سود سپرده بانکی تامین شود . فردی که به مدت 5 سال با استفاده از تمکن مالی در کشور اتریش اقامت داشته باشد می تواند اقامت دائم اتریش را دریافت نماید .

 

اقامت دائم اتریش اقامت دائم اتریش از طریق ثبت شرکت

برای ثبت شرکت در کشور اتریش حداقل 35000 یورو سرمایه اولیه لازم است که نصف این مبلغ باید هنگام درخواست به حساب شرکت واریز گردد و  مابقی می تواند تا 1 سال پس از ثبت شرکت پرداخت شود . در این روش مدیر عامل شرکت و سهامدار شرکت می توانند برای خود و خانواده خود اقامت موقت اتریش را دریافت نمایند و پس از گذشت چند سال ( معمولاً 5 سال ) در صورت سوددهی شرکت و پرداخت به موقع مالیات شرکت افراد می توانند اقامت دائم اتریش را برای خود و خانواده هایشان دریافت نمایند .

 

اقامت دائم اتریش اقامت دائم اتریش از طریق ازدواج

در صورتی که فردی خارجی با یک شخص اتریشی ازدواج نماید ، می تواند ابتدا اقامت موقت اتریش را دریافت نماید . پس از گذشت چند سال از زندگی او با همسرش می تواند تابعیت و  اقامت دائم اتریش را دریافت نماید .

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس مابلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151