اقامت اتریش

اقامت اتریش

برای دریافت اقامت اتریش روش های گوناگونی وجود دارد که هر فرد با توجه به شرایط خود می تواند با استفاده از یکی از روش ها به اتریش مهاجرت کند . در ادامه با به معرفی روش های دریافت اقامت اتریش می پردازیم .

 

اقامت اتریشاقامت اتریش از طریق تولد فرزند

اگر پدر و مادر نوزادی خارجی باشند و اقامت اتریش را داشته باشند در صورتی که نوزاد در اتریش متولد شود پدر و مادر نوزاد می توانند جهت دریافت اقامت اتریش برای نوزاد اقدام نمایند .

 

اقامت اتریشاقامت اتریش از طریق ازدواج

فردی که با یک شهروند اتریشی ازدواج کند می تواند اقامت اتریش را دریافت کند . زوجین باید پس از ازدواج مدارک خود و مدارک ازدواج را به سفارت اتریش ارائه دهند . برای ازدواج در اتریش افراد باید دارای حداقل سن 18 سال باشند و ازدواج هم باید به صورت قانونی انجام شود .

 

اقامت اتریشاقامت اتریش از طریق پناهندگی

اقامت اتریش از طریق پناهندگی نسبت به سایر روش ها سخت تر و خطرناک تر است . در این روش شخص باید خود را برای زندگی در شرایط بسیار سخت آماده نماید . افرادی که در کشور اتریش پناهنده می شوند اجازه ندارند در این کشور مشغول کار شوند . پس از گذشت 6 سال اقامت اتریش از طریق پناهندگی فرد می تواند برای دریافت تابعیت اتریش اقدام نماید .

 

اقامت اتریشاقامت اتریش از طریق ثبت شرکت

افراد خارجی می توانند انواع مختلفی از شرکت ها را در کشور اتریش ثبت نمایند . سرمایه مورد نیاز ، مالیات ، مسئولیت ها و محدودیت ها برای هر شرکت با توجه به نوع شرکت ها متفاوت می باشد . برای ثبت شرکت در اتریش فرد باید تأییدیه و موافقت دولت کشور اتریش و اجازه فعالیت تجاری در اتریش را کسب نماید .  پس از فعالیت تجاری در کشور اتریش فرد می تواند برای دریافت اقامت دائم خود و خانواده خود در اتریش اقدام نماید .

 

اقامت اتریشاقامت اتریش از طریق کار

یکی از راه های کسب اقامت اتریش ، اقامت اتریش از طریق کار است . افرادی که از طریق کار به کشور اتریش مهاجرت می کنند کارت قزمز – سفید – قرمز اتریش را دریافت می کنند . افراد برای مهاجرت کاری به اتریش باید از کارفرما پیشنهاد کار داشته باشند اما افرادی که دارای توانایی های فوق العاده و تخصص های ویژه باشند ، می توانند بدون دریافت پیشنهاد کاری از کارفرما به مدت 6 ماه در کشور اتریش اقامت داشته باشند . افرادی که شرایط لازم برای کار در اتریش از قبیل تخصص ، سن و تحصیلات لازم را داشته باشند و بتوانند از 100 امتیاز ، 70 امتیاز را دریافت کنند ، می توانند برای دریافت ویزای کاریابی اتریش اقدام نمایند .

 

اقامت اتریشاقامت اتریش از طریق تحصیل

افرادی که می خواهند در کشور اتریش تحصیل نمایند می توانند اقامت این کشور را دریافت نمایند . برای ورود به دانشگاه های کشور اتریش افراد باید در آزمون ورودی دانشگاه مورد نظر شرکت نمایند . فردی که دیپلم داشته باشد نمی تواند به صورت مستقیم در دانشگاه های کشور اتریش ثبت نام نماید . فرد باید ابتدا در کنکور شرکت کند با قبولی در کنکور فرد می تواند اقدامات لازم را برای تحصیل در دانشگاه مورد نظر خود در اتریش انجام دهد . برای تحصیل در اتریش دانشجو باید دارای تمکن مالی 10 هزار یورو باشد و ماهانه مبلغ 50 یورو بابت بیمه خود پرداخت نماید . هزینه زندگی دانشجویی در کشور اتریش در هر ماه تقریباً بین 600 تا 900 یورو می شود .

 

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس مابلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151