اخذ اقامت اتریش از طریق ازدواج

اخذ اقامت اتریش از طریق ازدواج

همانطور که در مقاله های قبلی توضیح داده شد برای مهاجرت و اقامت در اتریش روش های زیادی وجود دارد. از جمله روش های اخذ اقامت در اتریش، تحصیل در اتریش ، اخذ ویزای کاری اتریش یا سرمایه گذاری در اتریش ، اخذ اقامت در اتریش از طریق تولد فرزند و اخذ اقامت از طریق ازدواج در اتریش می باشد که در این مقاله به بررسی این روش خواهیم پرداخت.


اخذ اقامت و تابعیت اتریش از طریق ازدواج

برای مهاجرت و اقامت اتریش روش های مختلف و فراوانی وجود دارد. در این مقاله به بررسی روند اخذ اقامت اتریش از طریق ازدواج خواهیم پرداخت و سایر روش ها را بطور کامل در مقاله های بعدی سایت شرکت آتیه آفرینان ایرانیان توضیح خواهیم داد.

کشور اتریش هم مانند اکثر کشورهای اروپایی در صورت ازدواج یکی از شهروندان خود با اتباع خارجی به همسر شهروند خود اقامت اتریش را اعطا می کند .


اخذ اقامت اتریش از طریق ازدواج

طبق قانون تابعیت ازدواج در کشور اتریش در صورتیکه زن یا مرد اتریشی جدا از جنسیت فرد بایکی از اتباع خارجی ازدواج کند، هیچ محدودیتی در مورد اخذ اقامت به زوج یا زوجه نخواهد داشت. البته اقامتی که اخذ می شود اقامت دائم نمی باشد و برای اخذ اقامت دائم از طریق ازدواج در اتریش باید حدود ۵ یا ۶ سال از زندگی مشترک زوجین سپری شده باشد تا زوجین بتوانند برای اقامت دائم و نسبت به اخذ پساپورت از کشور اتریش اقدام نمایند.
نکته بسیار مهم این است که ازدواج انجام شده نباید سوری باشد و زوج و زوجه باید ثابت نمایند که ازدواج به صورت واقعی بوده و آنها زندگی مشترکی خواهند داشت .
بدیهی است که برای دریافت ویزا باید مدارکی به سفارت ارائه شود که مدارک هویتی جزو این مدارک می باشد .
مدارکی که نشان دهنده حقیقی بودن ازدواج می باشد نیز حتما باید به سفارتخانه ارائه شود.
لازم به ذکر می باشد که زمانی که شخص با ویزای ازدواج وارد اتریش می شود از تمام مزایای یک شهروند مانند تحصیل رایگان و اجازه کار نیز برخوردار خواهد شد.


اخذ اقامت اتریش از طریق ازدواج

کارشناسان و مشاورین ما در شرکت آتیه آفرینان ایرانیان بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ شهروندی و تابعیت در اتریش را ارایه خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه اخد تابعیت از طریق ازدواج در اتریش و چگونگی مهاجرت به اتریش از طریق ازدواج و ارایه خدمات صدور ویزای ازدواج اتریش می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

گروه آتیه آفرینان – مجری و ارایه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس مابلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151