بهداشت و درمان در چک

بهداشت و درمان در چک

در این بخش به بررسی وضعیت بهداشت و درمان در چک می پردازیم .

 

علاوه بر این مقاله ، مقاله های دیگری از قبیل تحصیل در چک در این سایت موجود می باشد .

 

 

بهداشت و درمان در چک - بیمارستان ها در کشور چک

در شهر پراگ کشور چک ، خدمات درمانی بسیار خوبی ارائه می شود . در صورتی که افراد به صورت اورژانسی به بیمارستان های پراگ مراجعه نمایند بهترین خدمات درمانی برای فرد توسط کادر درمانی بیمارستان ارائه می شوئد . یکی از بهترین بیمارستان های شهر پراگ بیمارستان Na Homolce Hospital است . کلینیک Polyclinic at Národní هم یکی از  بهترین کلینیک های شهر پراگ است که کارکنان آن به زبان های اسپانیایی ، انگلیسی و فرانسه صحبت می کنند .

 

بهداشت و درمان در چک - آب آشامیدنی در چک

در کشور چک آب لوله کشی شهری قابل آشامیدن و بهداشتی می باشد . البته توصیه می شود که کودکان زیر 3 سال از آب لوله کشی استفاده نکنند و از آب هایی که در بطری ها در فروشگاه ها به فروش می رسد برای آشامیدن استفاده نمایند . همچنین افراد خارجی که می خواهند در کشور چک اقامت نمایند بهتر است که ابتدا به مدت یک یا دو هفته از  آب لوله کشی این کشور استفاده نکنند که بدن آن ها سازگاری فیزیولوژیکی در چک را پیدا نمایند .

 

در مقاله اقامت در چک ، اطلاعات کاملی در این زمینه برای شما فراهم کرده ایم .

 

بهداشت و درمان در چک  - نکات بهداشتی برای سفر به چک

  • طبق بررسی های انجام شده مشخص شده است که امکان ابتلا به بیماری های هپاتیتA ، انسفالیت ( تورم مغزی ) و تب تیفوئید برای افراد وجود دارد . بنابراین اگر می خواهید به کشور چک سفر نمایید بهتر است قبل از سفر خود واکسن چهارگانه را بزنید . مخصوصا اگر می خواهید کودکان خود را برای سفر به چک با خود ببرید حتما واکسن چهاگانه ( کزاز ،  دیفتری ، فلج اطفال و سرخرک ) را برای کودکان خود تزریق نمایید . همچنین شما باید در کشور چک نکات بهداشتی را برای جلوگیری از سایر بیماری ها رعایت نمایید ، زیرا امکان ابتلا به بیماری هپاتیت B  و ایدز در این کشور وجود دارد .
  • در طول مدت سفر خود در چک سعی کنید ترجیحاً از آب و مواد غذایی بسته بندی شده استفاده نمایید .
  • قبل از سفر خود به کشور چک بیمه درمانی این کشور را تهیه نمایید .

 

برای مهاجرت به چک روش های زیادی وجود دارد که در مقاله های قبلی ذکر شده است .

 

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس مابلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151